Tuesday, January 25th, 2022

Yüksek Kaliteli Veri Kurtarma Hizmetleri

Herhangi bir sürücü, ortam veya depolama aygıtı türünde bir arıza veya kayıpla karşılaştığınızda, sorunun üstesinden gelmek için uzman veri kurtarma hizmetlerine güvenebilirsiniz. Kaza nasıl olursa olsun bir çözümleri var. Birinci sınıf tesisler, yılların deneyimi ve yetenekli uzmanlardan oluşan bir ekip, en iyi veri alma hizmetlerini sağlamak için bir araya geliyor.

Veri Kaybı veya Hasarı

Ortamdan kaybolan, erişilemeyen veya hasar gören veriler profesyonel veri kurtarma hizmetleri ile kurtarılabilir. Teknolojinin ilerlemesi ile depolama cihazlarının hafıza kapasitesi artmış, bu nedenle bu sistemlerde herhangi bir hasar meydana geldiğinde kayıp çok yüksektir. İster bir ev kullanıcısı olun, ister bir işletmeniz olsun, makinelerinizde çok sayıda hayati veri depolanır. Veritabanı hatası nadir değildir ve bu kayıp veya hasarın birkaç nedeni olabilir.

* Sel, yangın veya deprem gibi doğal afetler
* Elektrik kesintileri veya ani güç dalgalanması
* Kazara veya kasıtlı silme
* Fiziksel, mekanik veya mantıksal afetler

Veri Alma Türleri

Veri kurtarma çözümleri çeşitli sistemlerde gerçekleştirilebilir ve profesyonel uzmanlar her türlü veri kaybıyla başa çıkacak deneyim ve becerilere sahiptir. Kurtarma, uzaktan veya çevrimiçi yöntemlerle, karmaşık teknoloji kullanılarak laboratuvar içi yöntemlerle veya profesyonel yazılım kullanılarak yapılır. Servisler tarafından çeşitli medya veya depolama aygıtları onarılabilir.

* Sabit disk kurtarma hizmetleri
* Mac veri kurtarma
* Dizüstü bilgisayar veri kurtarma
* USB ve dijital medya kurtarma
* RAID kurtarma
* Bant veri kurtarma
* Veritabanı kurtarma

Değerli verilerinizi etkili bir şekilde kurtarmak için uzman veri alma hizmetlerine ihtiyacınız var. Son verileriniz eskisine göre daha hızlı kurtarılır ve hizmetler rekabetçi fiyatlarla sunulur. Servis mühendisleri, gizli ve değerli verilerinizi kurtarmak için teknolojik olarak gelişmiş yöntemler kullanarak çalıştıkları sahada ve son teknoloji laboratuvarlarda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Verilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu ve kayıpların işinizi veya işinizi nasıl etkileyebileceğini bilirler.

Süreç

Şirketinizin ayrıntılarını ve kayıp durumunu veren çevrimiçi bir formu doldurarak sabit disk kurtarma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hasarı değerlendirmek ve maliyetleri tahmin etmek için servis personeli tarafından daha sonra ücretsiz bir değerlendirme yapılacaktır. Medyada gönderebilirsiniz veya iş yerinizden tahsil edilecektir. Ücretsiz fiyat teklifi ve teşhis değerlendirmesi birkaç saat içinde yapılacaktır. Bu noktada sürece devam etmeyi seçebilirsiniz. Herhangi bir finansal taahhütte bulunmadan önce hasarın ne olduğunu bileceksiniz.

Onayınızı verdiğinizde veri kurtarma süreci başlar. Medyanız, güvenli, statik olmayan, üstün sınıf temiz oda ortamında kurtarılır. Bu, herhangi bir tozun veya ilgili parçacıkların sürücülere ve depolama ekipmanına girmesini önlemek içindir. Nitelikli teknisyenler, tam gizlilik ve bütünlük bakımı sağlarken verilerinizin kurtarılması üzerinde çalışacaktır.

Verileriniz profesyonel veri kurtarma hizmeti tarafından kurtarıldığında, en kısa sürede işinize geri dönersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir