Tuesday, January 25th, 2022

Vrvana Totem VR Kulaklığı

Yakında çıkacak olan VR alanında Project Morpheus ve Oculus Rift de dahil olmak üzere birçok oyuncu var. Bununla birlikte, diğer birçok oyuncu kendi VR ürünlerini duyurmaya başladıkça dünya ortaya çıkmaya hazırlanıyor. Her birinin kendi avantajları ve dezavantajları vardır ve her birinin PC’ler ve oyun konsolları da dahil olmak üzere şu anda var olan teknolojilerle çalışma kapasitesi farklıdır.

VRVANA TOTEM VR KULAKLIĞI — TEMEL BİLGİLER

Vrvana totem başlığı, VR alanına en son giriştir ve sahadaki diğer oyunculardan öne çıkmasına yardımcı olan çeşitli benzersiz özellikler ve avantajlar sağlar. Görme bozukluğu olanlar için ayarlanabilir lensler ile zengin bir 1080p OLEN ekran sağlar. Ayrıca, özel düğmeler sağlar ve PC işlemlerini kaldırır, böylece bilgisayarınızın tüm ağır işleri yapması gerekmez. Bu, performansın en üst düzeye çıkarılmasını sağlar. Ayrıca, gözlük takarken fiziksel dünyada neler olduğunu görmenizi sağlayan 2 yerleşik kamera içerir.

DETAYLI ÖZELLİKLER

Bu özellikleriyle Vrvana Totem VR Headset, kendisini sektörde gerçek bir oyuncu olarak tanımlıyor. XBox, PlayStation ve USB fare giriş cihazlarının yanı sıra oyun dışı kontroller de dahil olmak üzere kontrolörlerin tam öykünmesine izin verir. Unreal, Unity, Havok Vision ve Cry Engine dahil olmak üzere çeşitli 3D motorları destekler. Çeşitli işletim sistemleri (Windows, Mac ve Linux), PlayStation 4 ve Xbox One dahil olmak üzere çeşitli platformlarla uyumludur. Bütün bunlar, kabaca 400g olan bir ağırlıkla gerçekleştirilir.

SENSÖRLER

Sensörler, sanal gerçeklik dünyanızın sizinle birlikte değişmesini sağlar. Jiroskop, ivmeölçer ve manyetometre içeren bir görüş alanı ile, fiziksel dünyadaki hareketlerinize karşılık gelen sanal dünyanızda oryantasyonu korumaya yardımcı olur.

ARKA FON

Daha önce True Player Gear olarak bilinen Vrvana, kanında sert oyun deneyimi olan bir mühendis olan Betrand Nepveu tarafından kuruldu. Oyunu bir sonraki seviyeye taşımak için şirketi 2005 yılında kurdu. 5 prototipi tamamladıktan sonra neredeyse pazara hazır bir ürünle hazır hale geliyorlar. Firmayı yöneten C düzeyindeki personel, mühendislik, proje yönetimi, yapay zeka ve ürün yazılımı geliştirme konularında kapsamlı bir geçmişe sahiptir.

KULLANILABİLİRLİK

Vrvana totem VR kulaklığının Ekim 2015’te 450$ fiyatla satışa sunulması bekleniyor. Cihaz şu anda ön sipariş için mevcut olup, birimi sizin için ayıracak olan 50 USD’lik bir depozito ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir