Friday, January 28th, 2022

Veri Yedekleme ve Kurtarmanın Önemi

Bir işletmenin tehlikelerden ve felaketlerden korunmalarını sağlamak için nihai hedefi akılda tutarak atması gereken çok sayıda adım vardır. Bu adımlardan biri, şüphesiz, işletmeniz için bilgi güçlendirme ve iyileştirme yönetimlerine kaynak yerleştirmeyi içerir. Pek çok insan, mevcut pazarlanabilir stratejilerinde bu tür bir BT yönetimlerine sahip olmanın çok kritik olduğunu ve bunu yapmayanların bunun faydalarını olumlu olarak görmeleri gerektiğini görüyor. Bir şey olması gerektiğinde işinizi garanti altına almak, her girişimcinin programının en yüksek noktasında olmalıdır.

Bilgi güçlendirme ve kurtarma, yalnızca en belirgin şekilde korkunç bir durumun olması durumunda işinizin güvenliğini garanti etmekle kalmaz, aynı şekilde, istediğiniz herhangi bir noktada bilgilerinizi sizin için telafi edebilir. Bilgi takviyesinin ikinci kısmı, bir felaket durumunda bu bilgiye ulaşmaktır ve bilgi geri kazanımı tam olarak bununla ilgilidir. İşletmenizin potansiyel tehlikelerden ve fiyaskolardan korunmasını sağlamak için çok sayıda odak noktası vardır.

Bilgi Takviyesinin ve İyileşmenin Avantajları:

  • İşletme Sahipleri için önemli huzur-İşletme sahipleri, herhangi bir zamanda farklı alıştırmaları denetleyebilir ve işlerinde neler olup bittiğini anlayabilir. Bu nedenle, bilgilerinin kaybolup kaybolmadığı konusunda endişelenmek dikkate alınması gereken bir şey olmamalıdır. Bir fiyasko durumunda işinizin güvence altına alındığının farkına varmak, çalışma ortamında gerçek bir dinginliğe sahip olmanın temel bir parçasıdır.
  • Müşterilerinizin Dosyalarını Güvende Tutun-İşe bağlı olarak, çok sayıda kuruluş müşteri kayıtlarını kendi kayıtlarının yanında saklayacaktır. Bu, iş dünyasının gün boyunca kullandığı bir tür Rolodex verisine hizmet eder. Bunun kaybolması durumunda, kuruluşlar bir şekilde bu verileri kurtarmak zorunda kalacaklardır. Bu, kayda değer bir önlemdir ve daha az talepkardır ve bu bilgilerin bozulup gitmeye hazır olması durumunda bir şey olursa bir ton zahmetten kurtarır.
  • Basit Kurtarma– Bir şey olması gerekiyorsa, sizi güvence altına aldık. Bir iş, bir blok ve harç alanından çok daha fazlasıdır; veri ve bilgilerinin tamamıdır. Bu nedenle, fiziksel bir alanı kaybetmek, işletme içindeki hayati belgeleri kaybetmek kadar korkunç değildir. İşletmenizdeki en önemli şeyi güvenceye aldığınızdan ve hayati olan her noktada bilgileri telafi etme kapasitesine sahip olduğunuzdan emin olun.

Neler olabileceği konusunda ıstırap çekmeyi bırakın ve bugün bir bilgi takviyesi ve iyileşme düzenlemesi kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.