Tuesday, January 25th, 2022

Veri Kurtarma Hizmetleri Bangalore Hindistan Veride En İyi Maliyet ve Uzmanlar

Sahibi: – Prasanth

Masaüstü ve PC Sabit Diskleri için Bilgisayar Veri Kurtarma

Hasarlı ve Bozuk Bilgisayar sabit disklerinden Masaüstü HDD Veri Kurtarma Hizmetleri.

Arızalı Bilgisayar PC’nizden dosyaları çıkarmak için en iyi veri kurtarma profesyonellerini mi arıyorsunuz?

masaüstü bilgisayarlar? Şimdi başvurun Daha iyi veri çıkarma sonuçları için masaüstü HDD veri kurtarma hizmetleri için veri ekibi!

Bütündeki dijital verilerin çoğu, masaüstü sabit diskinde depolanır, çökme, güç sorunu veya yanlışlıkla silinme veya bozulma nedeniyle Bilgisayarlardaki masaüstü HDD’ler için geneldir. Masaüstü sabit diskleri, büyük kuruluşlardaki normal tüketici bilgisayarlarında veya PC’lerinde veya iş istasyonlarında ve veri merkezlerindeki büyük verileri ve günlük işlemleri İş amaçlı depolayabilir, Masaüstü veri kurtarma, herhangi bir kişisel ve kurumsal düzey için çok önemlidir.

Masaüstü/Kişisel Bilgisayar veri kaybı, Bilgisayarın yanlışlıkla veya aniden makinenin birden çok kez kapanması/yeniden başlatılması nedeniyle meydana gelir. Bazen bir Word/Excel belgeleri üzerinde çalışırken veya medya dosyaları üzerinde çalışırken, bilgisayar yanlışlıkla kapanır ve sürücülerde sakladığınız her şeyi kaybederiz. Bazı durumlarda, bilgisayara yapılan Kötü Amaçlı Yazılım/virüs saldırıları sonucunda da Veri kaybı meydana gelebilir. Masaüstünüz uygun Anti-virüslerle korunmuyorsa, virüs ve kötü amaçlı yazılımların yürütülebilir dosyaları nedeniyle veri kaybı riskiyle de karşı karşıya kalabilirsiniz. Başka bir Ana Arıza, bazen güçte veya voltajda düşüyor ve diğer zamanlarda ekstra güçle artış, masaüstü sabit disk arızasına neden oluyor. Düşen masaüstü sürücülerle, hasarlar boyut ve fizikseldir, Sürücüleri

sel sırasında boğulan yangın ve su gibi aşırı hasarlar

Umutsuzca ve kayıp olduğunu düşündüğünüz herhangi bir karmaşık arızadan masaüstünden veri kurtarma yeteneğine sahibiz. Uzmanlarımız, diğer bilgisayarların ve küçük veri kurtarma şirketlerinin yapamadığı kurtarma çalışmalarını gerçekleştirir. Bangalore ve Hindistan’ın her yerindeki BT uzmanları ve en zorlu Masaüstü / PC kurtarma durumları için teknoloji kullanıcıları bize güveniyor. HP, Lenovo, Sony, IBM, Dell, Compaq, Intel, MacBook, Apple MacBook Air, MacBook Pro gibi hangi markayı kullanırsanız kullanın, Kişisel veya iş bilgisayarlarınızda her türlü sorun için kurtarma çözümlerimiz mevcuttur.

Western Digital, Seagate, Toshiba, HGST, Hitachi, Samsung veya Maxtor diskler gibi çeşitli popüler masaüstü sabit disk markaları, temiz oda laboratuvarımızda en iyi sonuçlarla başarıyla kurtarılır.

Verileri Masaüstü arızalarından aşağıdaki şekilde kurtarırız:

Diskte tıklama sesleri veya taşlama sesi

Ölümün mavi ekranı BSD

Önyükleme sırasında ve başlatma sonrasında yanıt vermeme ve yanıt vermeme

HDD fiziksel çökmesi ve mekanik arızalar

Yanmış PCB ve elektroniklerle ilgili elektrik ve bellenim sorunları

Okuma/yazma kafası aksamında hasarlar

Sürücüdeki Motor Arızası Sorunları ve RPM sorunları

Plaka yüzeylerinde hasar

Yangın veya su hasarlarından kaynaklanan fiziksel hasar

Ve Masaüstü Veri Kurtarma Markalarından Kurtarma şunları sever:

Asus Masaüstü Lenovo Masaüstü

Apple iMac ve Mini HP Masaüstü

Apple Mac Apple MacBook Air ve Pro

Dell Masaüstü ZEBRONİKLERİ

Acer Masaüstü Intel Masaüstü

LG Masaüstü Seagate Masaüstü Sabit Diskleri

Western Digital Masaüstü Sürücüleri Toshiba Masaüstü Sürücü kurtarma

Hitachi Masaüstü Sürücüleri, diğer tüm Masaüstü Sürücü Markalarını Kullanır

Bilgisayarın verilerinin kurtarılmasındaki İşletim Sistemi:

Windows 7 İşletim Sistemi

Pencere Manzarası

Pencere XP’si

Windows 2003/2000

Windows NT

Pencere 95/98

Windows 8/10

Apple Macintosh işletim sistemi

Ubuntu, Knoppix ve diğerleri gibi Linux

UNIX, Roman

Masaüstü veri kurtarma sürecimiz:

Arızalı masaüstü sabit diski teknik analiz için gönderildiğinde, onu analiz için işler ve teknik bir sorun, veri kurtarma ve fiyat teklifi için gereken süre ve onayınızdan sonra kurtarma ile birlikte ayrıntılı raporu sağlarız. 100. Sınıf temiz oda Laboratuvarı veri kurtarma hizmeti dahil tüm sorunlar için en iyi Fiyat Teklifini garanti ediyoruz ve diskteki plaka hasarları ve servis alanı hasarları gibi herhangi bir kritik nedenden dolayı veri kurtarmanın mümkün olmadığı durumlarda ücret talep etmiyoruz.

Masaüstü kurtarma hizmetimiz hakkında soru:

Masaüstü sabit disk veri kurtarma Uzmanlarımızla görüşmek için @+91-8951548581 numaralı telefondan bizi arayın veya adresine e-posta gönderin. help@nowdatarecovery.com

https://www.nowdatarecovery.com/desktop-hard-drive-data-recovery/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir