Friday, January 28th, 2022

Veri Kurtarma – Dikkate Alınması Gereken Önemli Faktörler

Gelişen teknolojiye bağlı olarak elektronik bellek alanlarının kullanımı katlanarak artıyor ancak güvenlik sorunu büyük bir sorun olmaya devam ediyor. Her neyse, birçok veri kurtarma yazılımı ve acentesi olduğu için artık sorun değil. İki seçenek arasında, belirli bir aygıtı özel bir onarım için iyi bir hizmet sağlayıcıya göndermek, bu tür bir krizin üstesinden gelmenin en iyi yoludur. Sizin için neyin yararlı olduğuna dair net bir resim elde edebilmek için her birini inceleyeceğiz.

Veri Kurtarma Programı

Gün geçtikçe bilgisayar yazılımları daha kullanışlı ve gelişmiş hale geliyor. Çoğu, normal bir Bilgisayar veya MAC olup olmadığına bakılmaksızın çoğu bilgisayar sistemiyle uyumludur. Web’de yerel kaynaklarla birlikte erişilebilen birçok seçenek vardır, bu nedenle bir uygulama satın alırken hangi ipuçlarına bakmanız gerekir.

Veri Kurtarma Yardımcı Programlarının Nitelikleri:

• Kolay arayüz. Uygulama aracının birçok seçenekle hızlı bir şekilde yönetilmesini sağlayın.

• En İyi Markalar. Kalite araştırma ve testlerden geldiği için şu anda mevcut olan en yüksek puan alan yazılım markasını satın almayı düşünün.

• Uyumluluk. Seçebileceğiniz bilgisayar yazılımının bilgisayar yapılandırmalarınızla çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

• Operasyon. Dosya türlerinin çoğunu kurtarmak, iyi bir ürünün en iyi kalitesidir.

• Dosya önizleme. Bu seçenek, kurtarılmadan önce tüm dosyaları görüntüler ve bu, kaç dosyanın geri alınabileceğine dair açık bir fikir verir.

• Ücretsiz deneme Sürümü. Çevrimiçi tabanlı yazılım satıcıları, ideal olanı seçerken kullanıcılara ne zaman ve faydalı olduğunu denemek için normalde ücretsiz bir demo sürümü koyarlar.

• Müşteri desteği. Bu, hizmeti veya ürünü satın aldıktan sonra güncellemeler, haber bültenleri, bilgiler ve gerçekler ve diğer çeşitli becerikli hizmetlerden oluşur. Bunu iyi bir servis sağlayıcının sembolü yapmak.

Veri Kurtarma Hizmetleri

Veri kurtarma için nitelikli çözüm hizmetleri almak, daha önce de söylediğim gibi önerilen bir alternatiftir Genellikle bu işi yapıyorlar ve kaybolan verilerin kurtarılıp kurtarılamayacağını açıklayabiliyorlar. Güvenilir hizmet sağlayıcılar, cihazınızın ücretsiz olarak incelenmesini sağlar ve belirli veri dosyalarının kurtarılabilir olması durumunda, gerekli hizmetleri uygulamadan önce onayınızı ister ve bir kota gönderir.

Bir hizmet hakkında düşünülmesi gereken bazı noktalar

• Fiyat önemli bir faktördür. Bazı servisler 4000$ veya daha fazla ücret alabilir ve bazı şirketler çok daha az ücret alabilir. Pahalı hizmetler her zaman en iyisi değildir.

• Veri onarım şirketleri, Mp3 Çalarlar veya Sabit Diskler vb. için herhangi bir cihazdan bilgi kurtarabilir.

• Gadget’ta ne tür veriler depoladığınızı onlara bildirin ve tüm bu veri dosyalarını kurtarıp kurtaramayacaklarını görün.

• Gizlilik oldukça önemlidir. Firmalar ve insanlar, hasarlı cihazlarında kayıtlı hassas verilere sahip olabilir. Gizliliğinizi koruduklarını bir noktaya getirin.

• Veri kurtarma konusunda yetenekli ve bilgili bir uzmana sahip olmalıdırlar.

• Ve son olarak, çoğu şirket, gadget’ın bazı yanıt verme olasılıklarına sahip olduğu belirlendikten sonra verileri alma güvencesi sunar.

Ticari şirketler, bilgi teknolojisi ve ticari altyapıya milyon dolar öderken yedekleme için de yeterli yatırım yapmalıdır Veri kaybı veya bozulması durumunda, Veri Kurtarma için profesyonel hizmet sözleşmeleri, her tür küçük ve büyük şirket için temel bir yaklaşım olmalıdır. Müşteriler, kurtarma işleminden hemen sonra profesyonel tavsiye almalı ve Veri depolama sistemlerindeki her türlü arızayı onarmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.