Tuesday, January 25th, 2022

Sunbelt Yazılım Karşı Casus

Bu Spyware ve Adware’i Sunbelt yazılım karşı casuslarından temizlemek istiyorsunuz Spyware ve Adware her yerde bilgisayar kullanıcıları için sürekli artan bir sıkıntı değil, aynı zamanda gelişen bir endüstridir. Webroot Software, Inc.’e göre, casus yazılımlar ve reklam yazılımları aracılığıyla çevrimiçi reklamların dağıtımı 2 milyar dolarlık bir endüstri haline geldi.

Bu programlardan bazıları tarafından gösterilen agresif reklam ve casusluk taktikleri, deneyimli bir eradikatörden eşit derecede agresif bir yanıt gerektirir. Sunbelt yazılım karşı casus , Sunbelt Software böyle bir şirkettir. Casus Yazılım Önleme, İstenmeyen Posta Önleme, Ağ Güvenliği ve Sistem Yönetimi araçlarında bir lider olarak, 1994’ten beri sürekli olarak casus yazılım önleme programcılığının en ileri noktasında kaldılar.

Daha dikkate değer yazılım uygulamalarından biri sunbelt yazılım sayacı Spy 1.5’tir. CounterSpy, bilgisayar sisteminizde zaten bulunan casus yazılımları algılamak ve kaldırmak için tasarlanmıştır. Ek olarak, tarayıcının ele geçirilmesini ve bilgisayarınızın Kayıt Defterindeki değişiklikleri önlerken gerçek zamanlı koruma sağlar.

Dikkate değer diğer özellikler şunlardır: ” İzleme Tanımlama Bilgilerinin Tespiti ve Kaldırılması – Microsoft AntiSpyware Beta gibi uygulamaların ücretsiz olduğu doğru olsa da, CounterSpy’ın yaptığı gibi izleme tanımlama bilgilerini algılama ve kaldırma özelliğini içermez. ” Geçmiş Temizleyici – izlenebilir tüm izleri siler İnternette gezinirken bilgisayarınızda kalır. ” Secure File Eraser – resimler, müzik, filmler ve uygulamalar dahil olmak üzere bilgisayarınızdan kaldırılmasını istediğiniz tüm dosyaları tamamen ortadan kaldırabilen güçlü bir silme aracı.

” PC Explorer – indirilen veya kullanılan başlangıç ​​programlarınız, tarayıcı yardımcı nesneleri ve ActiveX programları gibi normalde erişilmesi zor olan dosyalara ve alanlara bakmanıza olanak tanır. ” Daha Eski İşletim Sistemleri Desteği – Windows 98SE’yi içerir, Windows ME ve Windows NT. PC World, ConsumerSearch ve Dell tarafından önerilen CounterSpy, casus yazılımların kaldırılması için en yüksek etkili derecelendirmelerden birine sahiptir.

Ayrıca kullanım kolaylığı, özelleştirme/kurulum ve yardım/destek açısından TopTenReviews’dan (2006) yüksek puanlar aldı. Kullanıcılar, gerçek canlı insanlardan güncellemeler, yükseltmeler ve teknik destek içeren bir yıllık abonelik alabilir. CounterSpy kesinlikle acemiden uzmana kadar hemen hemen her bilgisayar kullanıcısı için kullanım kolaylığı ve satın alınabilirlik sağlar.

Ücretsiz e-kitabınızı “İpuçları ve Püf Noktaları” almak için lütfen aşağıdaki formu yalnızca e-posta adresinizle doldurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir