Tuesday, January 25th, 2022

Southampton’da Veri Kurtarma İçin Kimler Seçilmelidir?

Veri, modern dünyanın yakıtı haline geldi. Herkesin kişisel ve profesyonel hayatı internet etrafında dönüyor ve günlük hayatımızın internet olmadan devam ettiğini hayal etmemiz mümkün değil. Bu, son birkaç yılda bu cihazlarda depolanan önemli veri miktarında büyük bir artışa neden oldu. Sabit cihazlar ve çeşitli bulut barındırma hizmetleri, düzenli olarak tonlarca verinizi yedekliyor.

Hem kişisel hem de profesyonel tüm bu veriler bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, herhangi bir hasar veya arıza, bu verilere erişmenizi veya geri almanızı engelliyorsa, bu ciddi bir çıkmazdır. Ve veri kurtarma söz konusu olduğunda, onlar için normal tamir atölyeleri yapılmaz ve muhtemelen her şeyi silmeyi teklif edeceklerdir. Ancak Southampton’da veri kurtarma hizmeti sunan en iyi şirkete ihtiyacınız varsa, Dataclinic en iyi seçimdir.

Sabit disk veri alma Southampton

En yaygın veri kurtarma sorunu türü, hasarlı bir sabit sürücüden kaynaklanır. Hasar hem dış hem de iç nedenlerden kaynaklanabilir. Bununla birlikte, içinde saklanan bilgiler kullanıcı için önemlidir ve Southampton sabit disk veri alımı söz konusu olduğunda, Dataclinic herkes için en iyi seçimdir. Sabit sürücüden veri almak için özel bir uzman ekibine ve en gelişmiş donanıma ve yazılıma sahiptirler.

Bip sesi veren sabit sürücüler, yanıt vermeyen sürücüler, eksik veriler, CRC hatası ve diğerleri gibi hemen hemen her tür sabit sürücü arızasının üstesinden gelebilirler. Şirket ayrıca, sabit sürücünüzü aldıkları ve uygun analizden sonra veri alma maliyeti hakkında sizi bilgilendirdikleri bir teşhis dönemi de sunuyor. Veri kurtarma, yalnızca siz onları yetkilendirdiğinizde başlatılır. Veri kurtarma işlemini başlatmalarını istemiyorsanız herhangi bir ücret alınmaz. Ayrıca, hasarı daha da artırabileceğinden, sürücüyü kendi başınıza açmayı kesinlikle yasaklarlar.

Telefon verisi alma Southampton

Akıllı telefonlar günlük hayatımızda bir zorunluluk haline geldi. Kişisel ve profesyonel alanda telefon kulübesi olmadan hayatınızda tek bir gün geçiremezsiniz. Yani günlük olarak kullandığınız bu akıllı telefonlar birçok hayati ve hassas bilgiye ev sahipliği yapıyor. Bu cihazların fiziksel hasara ve yazılım arızasına çok kolay eğilimli olması şaşırtıcı olmamalıdır.

Durumlardan herhangi birinin gerçekleşmesi durumunda, Southampton veri alımı için seçebileceğiniz en güvenilir budur. Telefonla ve telefonun herhangi bir markasıyla ilgili herhangi bir sorunu çözmek için özel bir ekip var. Kayıp verilerinizi hemen hemen her türlü durumdan kurtarabilirler.

Sunucu veri alımı Southampton

Sunucu veri kurtarma hizmetleri sunabilen yalnızca birkaç yer var ve Dataclinic bunlardan biri. Bu şirket, çeşitli sunuculardan erişilemeyen verileri etkin bir şekilde alabilen özel bir RAID kurtarma ekibine sahiptir. 24 saat içinde sunuculardan maksimum miktarda veriyi güvenli bir şekilde kurtarma konusunda bir geçmişe sahipler ve 18 yıllık deneyimle destekleniyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir