Tuesday, January 25th, 2022

SD Kart Veri Kurtarma Yazılımı – Çalışıyorlar mı?

SD kartınızdaki veriler her zaman güvenli değildir. Bir düşünün, çok yoğun ve karmaşık yaşamla, önemli dosyaları yanlışlıkla silmek kolaydır. SD kart veri kurtarma yazılımı sayesinde, SD kartınızdaki verilerin her zaman güvende olacağını söylemeniz güvenlidir.

Yazılım ve Nasıl Çalışır?

Yakın zamanda SD kartınızdan bazı dosyaları sildiniz mi? Fotoğraf, belge ve benzeri önemli dosyalar içeriyor mu? Bu durumda, bu dosyaları kurtarmak için hemen harekete geçmelisiniz. Evet, özellikle günümüzde veri kurtarma yazılımlarının piyasada yükselişe geçmesiyle birlikte silinen verileri geri getirmek oldukça mümkün.

Dosyalarınızın başarılı bir şekilde kurtarılmasının garanti altına alınmasına yardımcı olmak için hemen İnternet’ten çok güvenilir bir veri kurtarma uygulaması indirmelisiniz. Bir veri kurtarma programından yardım almanın birkaç günlük gecikmesi, verilerin kurtarılması için daha düşük şans anlamına gelebilir. Ancak yine de başvuru yapmadan önce yapmayı unutmamanız gereken bazı şeyler var.

Birincisi, kurtarmaya çalıştığınız karta daha fazla dosya kaydetmemeyi unutmayın. Bunu yaparsanız, verileri geri yükleme şansınız en aza inecektir. Bu nedenle, içindeki verileri kurtarmanıza yardımcı olacak bir programınız olana kadar kartı güvenli bir yerde tutmanız sizin için daha güvenli olacaktır. Ayrıca SD kart için indirdiğiniz yazılım ne olursa olsun kullanabilmeniz için bir SD kart okuyucusuna ihtiyacınız vardır. Bu, özellikle daha eski bir bilgisayar sürümünüz varsa geçerlidir. Daha yeni dizüstü bilgisayarlarda yerleşik kart okuyucular bulunur, bu nedenle artık bu el tipi bellek kartı okuyucusu için endişelenmenize gerek yoktur.

Veri Kurtarma Programı Seçme

SD kart veri kurtarma yazılımı söz konusu olduğunda piyasa birçok seçenek sunar. Çoğu, diğer programlar arasında en iyisi olduğunu iddia edeceğinden, hepsini ikna edici bulacaksınız. Ancak internetteki herhangi bir sahte veya güvenilmez yazılımın kurbanı olmamayı unutmayın. Size yardımcı olacak en güvenilir ve verimli veri kurtarma yazılımını bulmak için kendi araştırmanızı yapın.

Kartınızdan verileri geri yüklemenize yardımcı olması için profesyonellerden yardım almak da mümkün olsa da, bir veri kurtarma uygulaması kullanmak daha iyi bir seçenektir. Tek başına oranlar, hangi hizmete güveneceğiniz konusunda kararınızı verecektir. Bir veri kurtarma programı seçerseniz, profesyonel ücretler çok pahalı olabileceğinden çok paradan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, bir kurtarma uygulaması kullanmak kolaydır. Bir düğmeye birkaç tıklama ile önemli dosyalarınız kurtarılabilir.

Çözüm

SD Kart kurtarma yazılımı, dosyaları sildikten sonra kartı artık kullanmamanız koşuluyla %100 çalışır. Kartı bir ay boyunca kullanmaya devam ederseniz ve karttaki dosyaların üzerine yazarsanız, kurtarma şansı minimuma düşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir