Friday, January 28th, 2022

Quickbooks ve Sage Muhasebe Yazılımı Arasındaki Fark Nedir?

QuickBooks, küçük ve orta ölçekli kuruluşlar için birinci sınıf defter tutma çerçevesidir. Ürün, maliyetleri takip ederek anlaşmaları sıralamak için hevesle yaratılmıştır; zaman çizelgeleri, anlaşma fişleri ve taleplerin düzenlenmesi; ve dayatılan verileri sürdürmek. İşinizin gerekliliğine bağlı olarak ayrıcalıklı QuickBooks varyantını seçebilirsiniz. QuickBooks Desktop varyantı, iş fikrini yansıtan sağlam vurgularla eklenmiştir.

• Quickbooks bir işletme muhasebe yazılımıdır – işletme yöneticilerinin tamamen bir muhasebeciye bağımlı olmaktan kaçınmasına yardımcı olur. Yazılım, iş adamlarının Gelir ve gider takibinde yardımcı olur, birinin banka hesaplarıyla senkronize olmasını sağlar. QB yazılımı aracılığıyla da defter tutma olanağından yararlanabilirsiniz.

Sage, temel olarak gider takibi ve fatura raporlama gibi temel muhasebe özelliklerini sunan bir proje yönetim aracıdır. Tüm defter tutma hizmetlerini yerine getiremez

• Bir yandan Sage one, kullanıcıların yazılımı kredi kartı verilerini göndermeden ücretsiz olarak test etme olanağına sahip oldukları harika bir ücretsiz deneme sürümü sunar. Quickbooks ise ücretsiz bir deneme sunuyor ancak 30 günlük süre dolmadan kredi kartı verilerini girmeniz ve hesabı iptal etmeniz gerekiyor.

• QB, kullanıcıların sınırsız fatura ve tahmin oluşturmasını sağlar. Öte yandan, Sage one, kullanıcıların tek bir projeye sınırsız sayıda ortak çalışan eklemesine olanak tanır.

• Quickbooks bir yandan fiyatlandırmasını özelliklere dayandırır ve ne kadar çok ödemeye hazırsanız, o kadar çok özellik alırsınız. Sage ise hesabınıza yönetici eklemek için ekstra ücret alır. Tüm planların tek bir yöneticisi vardır ve daha fazla yönetici eklemek için ayda 10 ABD doları ücret alınır.

• QB durumunda, kullanıcılar QB ve hesap bilgilerine banka hesapları ve kredi kartı hesapları ekleyebilirler. Yazılım genelinde otomatik olarak senkronize edilir. Sage one ise, işlem ayrıntıları otomatik olarak eşitlenemeyecek olsa da, birinin platforma banka hesapları eklemesini sağlar.

Hizmet Kapsamı

QuickBooks muhasebe programlamasının her çeşidinin kendi kalite ve eksiklikler düzenlemesi vardır. Girişimciler, işleri için en iyi cevabı seçmek için nihai hedefi akıllarında tutarak ayrımları tam olarak denetlemeli ve kontrol etmelidir.

QB ve Sage arasında herhangi bir sorgu anlayışınız varsa, lütfen 18007975219 Ücretsiz Numaramızdan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorununuzu en kısa sürede ve en iyi şekilde çözmeye çalışan teknik profesyonellerden oluşan bir havuzuz.

• 365 gün 24×7 hizmetinizdeyiz

• %100 garantili çözüm

• Ani cevap

• Sorguyu etkili ve verimli bir şekilde çözme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.