Tuesday, January 25th, 2022

PDA İncil Ücretsiz İndir

İncil’iniz Parmaklarınızın Ucunda

Çevrimiçi olarak bir pda İncil ücretsiz indir bulmak oldukça kolaydır. Cep bilgisayarınız, günlük kutsal metin okumaları ve daha fazla İncil çalışması için kendi özel manevi varlığınız olabilir. Çeşitli sitelerde çeşitli Kutsal Kitap yazılımları ücretsiz olarak indirilebilir, ücretsiz olarak ve nominal bir tutara mal olan shareware olarak mevcuttur.

Birçok insan, parmaklarının ucunda İncil’in bir kopyası olmadan hayatlarının tamamlanmadığını düşünüyor ve bir pda bunu gerçeğe dönüştürüyor. Avuç içi pilotunuza İncil yazılımının ücretsiz olarak indirilmesi kolaydır ve İncil yazılım indirmelerinin kullanımı basit ve çok kullanıcı dostudur.

Ücretsiz İncil indirmelerinin birçok versiyonu vardır, böylece en sevdiğiniz veya ihtiyaçlarınıza en uygun versiyona sahip olabilirsiniz. Standart sürüm, çevrimiçi olarak ücretsiz olarak bulunması en kolay sürüm olsa da, başka bir sürüm bulunabilir. Örneğin, İncil yazılımının bu versiyonlarından herhangi birinde, Modern King James versiyonunda, Eski İngilizce King James versiyonunda, gözden geçirilmiş versiyonda, BBE veya İncil’in Temel İngilizce versiyonunda ve her ikisine göre uyarlanmış NIV versiyonunda ücretsiz olarak indirebilirsiniz. bakanlar ve atanmış bakanlar.

Pek çok ücretsiz indirme sitesi, eşlik eden İncil yazılımı da sunar. Bilginizi test eden İncil oyunlarını ve İncil’i yorumlamanıza ve onun günlük yaşamınıza nasıl uygulandığını anlamanıza yardımcı olacak diğer İncil yazılım türlerini indirebilirsiniz. Cep bilgisayarınızı hayatınızı herhangi bir şekilde iyileştirmek için kullanmak sadece günümüzün yüksek teknoloji dünyasında mantıklı geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir