Friday, January 28th, 2022

PC veya Mac için Fotoğraf Kurtarma Yazılımıyla Nikon D60 Fotoğraflarını Alın

Nikon D60, harika fotoğraflar çekmek istediğinizde sahip olunması gereken harika bir Nikon fotoğraf makinesidir. Ek özelliklerle D40x’e çok benzer. 10 MP özelliği gibi mükemmel özellikleri için sahip olmak için harika bir kamera ve yine de, ondan alabileceğiniz şey için fiyat ağır değil. Bu kamerayla ilgili temel sorun, flaşla daha yavaş enstantane hızına sahip olmasıdır. Fotoğraf çekerken bu bir sorun teşkil edebilir. Bazen fotoğrafların kaydedileceği SD kartta görünmezler.

Fotoğraf çektikten sonra fotoğrafların kamerada görünmediğini fark ederseniz, bu fotoğrafları nasıl geri alabileceğinizi öğrenebilir ve kaybolan fotoğrafları kurtarmanıza yardımcı olabilirsiniz.

Fotoğraf çekerken fotoğraf makinesinin eksik olduğunu fark ettiğinizde hemen yapmanız gereken fotoğraf makinesini kullanmayı hemen bırakmaktır. Fotoğraf çekmeye devam etmek istiyorsanız SD kartı değiştirin. Fotoğraf makineniz çektiğiniz fotoğrafları karta kaydeder ve bu fotoğraf kurtarma adımlarını izlerseniz fotoğrafları geri alabilirsiniz.

Bilgisayarınıza geri dönmeden önce SD kartı güvenli bir şekilde kaldırdığınızdan emin olun. SD kartı çıkarın ve bir kart okuyucu aracılığıyla bağlayın. SD kartın içeriğini bilgisayarınızla kontrol edin. Fotoğrafları kart okuyucu ile görüntüleyebilirsiniz. Ancak bu her zaman olmaz. Hala bazı fotoğrafların eksik olduğunu düşünüyorsanız, fotoğrafları kurtarmanıza yardımcı olacak bir fotoğraf kurtarma yazılımı edinmek istiyorsunuz.

İnternetten indirebileceğiniz bir fotoğraf kurtarma programını kolayca bulabilirsiniz. kullanmayı tercih ederim Fotoğraf Alma 1.70 Mac ve PC için ücretsiz olarak indirebileceğiniz. Disk Doctors Fotoğraf Kurtarma’yı da kullanabilirsiniz. Programı bilgisayarınıza kurun.

Nikon D60’taki SD kartı bilgisayarınıza bağlayın ve fotoğraf kurtarma programının kartı taramasına izin verin. Daha önce göremediğiniz fotoğraflar da dahil olmak üzere karttaki fotoğrafları görebileceksiniz. Saklamak istediğiniz fotoğrafları seçebilir ve bilgisayarınızda güvenli bir klasöre kaydettiğinizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.