Tuesday, January 25th, 2022

Neden Hepsi Bir Arada Personel ve İşe Alma Yazılım Çözümüne İhtiyacınız Var?

Personel ve işe alım işinizi yönetmek için birden fazla yazılım çözümü arasında geçiş yapmaktan başınız mı ağrıyor? ATS, CRM, bordro, iş portalı ve diğer günlük işlevlerinizi yönetmek için kaç farklı çözüm kullanıyorsunuz? Birden fazla çözümle çıldırmaya başlıyorsanız, o baş ağrısından kurtulmak için bir doz hepsi bir arada çözüm almanın zamanı gelmiş olabilir!

Neden Hepsi Bir Arada Yazılım Çözümüne İhtiyacınız Var:

Birden Çok Veri Girişini Ortadan Kaldırın

İster yeni bir aday, ister müşteri, ister iş emri ekliyor olun, bilgileri yalnızca bir kez girmeniz yeterlidir. Ön büro çözümünüze girildiğinde, tüm bilgiler arka ofisinize, web portallarınıza, mobil uygulamanıza vb. taşınacaktır. Artık aynı bilgileri manuel olarak birden fazla, hatta üçlü girmek için zaman harcamanıza gerek kalmayacak. her çözüme kez! Bu size zaman kazandıracak ve veri girerek yeni iş ayetleri kazanmak için daha fazla zaman ayırmanıza izin verecektir.

İş Operasyonlarını Kolaylaştırın

Farklı yazılım çözümleri arasında geçiş yapmamanız için tüm müşteri ve aday bilgileriniz aynı çözümde saklanacaktır. ATS ile entegre olmayan bir CRM ürününü çalıştırırken, bilgi parçalarını bir araya getirmeniz gerekir. Hepsi bir arada çözüm size, iş için uygun adayları arama, görüşmeleri planlama, notlar girme ve adayları tek bir çözüme yerleştirme olanağı sağlar.

Yalnızca iş operasyonları düzene sokulmakla kalmayacak, aynı zamanda çözümlerinizin görünümü ve hissi de artacaktır. Ön ofisiniz, arka ofisiniz ve web portallarınız benzer şekilde görünecek ve çalışacaktır. Bu, tüm ekibinizin birçok farklı çözümü öğrenmesi gereken yazılımınızı daha hızlı bir şekilde tanımasını sağlar.

Tek bir şirkete yatırım yaparken, birden fazla sözleşme ve son kullanma tarihi arasında gidip gelmek yerine, yalnızca tek bir sözleşme altında çalışmanız gerekir. Başlangıçta birden fazla, daha az pahalı çözümlerle çalışmak daha uygun maliyetli görünebilir; ancak, her şey söylenip yapıldığında maliyet neredeyse aynı olabilir. Bu nedenle, noktalı çizgiye imza atmadan önce araştırma yapmak önemlidir. Hepsi bir arada bir çözüme sahip olmak daha pahalıya mal olsa bile, düzenli bir operasyona sahip olmanın bedeli olabilir. Artıları ve eksileri tartmanın zamanı geldi mi?

Bilgileri Yanlış Yerleştirme ve Veri Kaybetme Riskini Azaltın

Hepsi tek bir yerde olduğunda bilgileri yanlış yerleştirme riskiniz daha düşüktür. İhtiyacınız olan bilgiyi nerede bulacağınızı biliyorsunuz ve bu bilgiler karmaşa içinde kaybolmaz. Ek olarak, birden fazla yerde bulundurduğunuzda bilgileri gözden kaçırmak veya kaçırmak daha kolaydır.

Düşünülmesi gereken diğer önemli parça, verilerinizin ne kadar güvenli olduğudur. Verileriniz yüksek katmanlı bir veri merkezinde mi bulunuyor? Veri kaybetme veya hatta saldırıya uğrama riski altında mısınız? Hepsi bir arada çözümlerle çalışırken, veri güvenliğine yaptıkları yatırım tek bir çözümden daha büyük olabilir.

Gelişmiş Satış ve Genel Muhasebe Arka Ofis Raporlarına Erişim Kazanın

Tüm bordro ve fatura bilgileriniz ön büronuzdan arka ofisinize otomatik olarak çekileceğinden, gelişmiş satış analizleri ve genel muhasebe raporları çalıştırma olanağına sahipsiniz. Bu raporlar, kritik iş kararları vermenize yardımcı olmak için şirketinize “büyük resim” hakkında bilgi verir. Bu raporlar olmadan, resmin tamamını görmek zordur ve farklı veritabanlarından manuel olarak bilgi çekmek ve bu raporları oluşturmak için daha fazla zaman harcamanız gerekir. Bu, hatalara ve hatalı raporlamaya neden olabilir.

Tam Entegre Çözüm ve Ötesi

Tüm çözümlerinizin tamamen entegre olmasına ek olarak, genellikle ön ofis çözümlerinde de hepsi bir arada yetenekler bulunur. Yeni işleri doğrudan web portalınıza göndermenin yanı sıra, bazı çözümler iş ilanlarını ve doğrudan paylaşmak istediğiniz diğer bilgileri doğrudan sosyal medyada yayınlamanıza bile izin verir. Ön ofisiniz ve birden fazla sosyal medya sekmesi arasında geçiş yapmak yerine neden doğrudan tek bir çözümden gönderi göndermiyorsunuz?

Bazı çözümler, doğrudan yazılımdan e-posta gönderme ve mesajlaşma yetenekleri bile sunar. Tek bir e-posta veya kısa mesaj veya toplu e-posta veya kısa mesaj gönderiyor olsanız da, doğrudan yazılımdan gönderme olanağınız var! Genellikle e-posta ve metin şablonları da kurarak, gönderdiğiniz mesajın aynısını günde birden çok kez yazmak için harcadığınız zamanı ortadan kaldırabilirsiniz.

Son olarak, bazı çözümlerde gelişmiş raporlama yetenekleri mevcuttur. Açık işlerin sayısını, görüşülen müşteri sayısını, belirli bir süre boyunca yapılan yerleştirme sayısını görmek için şubeye veya PC’ye göre raporlar çektiğinizi hayal edin. Ya da işlerinizin reklamını yaptığınız yer ile iş ilanınızın reklamını yapmak için en iyi yerleri bulmak için o iş panosundan kaç kişiyi yerleştirdiğiniz arasındaki ilişkiye dair içgörüleri görebilseydiniz? Bunlar, hepsi bir arada bir ön büro çözümünü kendi avantajınıza nasıl kullanabileceğinizin harika örnekleridir.

Çözüm

Baş ağrınız, sadece size sunulan olasılıkları düşünerek geçmeye mi başlıyor? Bunlar, hepsi bir arada bir personel ve işe alım yazılımı çözümünün işletmenizin büyümesine yardımcı olmasının birkaç nedenidir. Uçtan uca bir çözümün yetenekleri hakkında başka sorularınız varsa, lütfen ABD ile iletişime geçin, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir