Tuesday, January 25th, 2022

MintBird Huni Yazılımı Neden Yakında 1 Numara Olacak?

MintBird Huni oluşturma yazılımı sahnede patlamak üzere. Yaklaşık 2 dakikada bir huni oluşturma yeteneğinden bahsediyoruz. Yukarı Satışlar, aşağı satışlar, çapraz satışlar ve her türlü satış bu yeni inanılmaz programla sallanacak.

Tıklama Hunileri oyunu ve beklentileri değiştirdi. Groove Funnels ve Groove Kart, Click Funnels Heels’i tekmeliyor. MintBird belki bir sınıfta şimdiye kadar gördüklerimden hepsi kendine ait.

Sürükle ve bırak teknolojisine sahip bu anında yapı, huni oluşturmayı eğlenceli ve kolay hale getirir. Halka açıklanır yayınlanmaz sayfaların örneklerini gösteren bazı makaleler yayınlayacağım.

Aşağıdaki bağlantı ile MintBird’e göz atın.

Bu yeni huni oluşturma yazılımını keşfeden ilk kişilerden biri olmak istemez miydiniz?

Tıklama hunilerini satın alan ilk kişilerden biriydim. Russel Brunson’ın kendisi ile işe alım görüşmesini yaptığımı hatırlıyorum. Sanırım Skype kullandık.

Ayrıca halka açıklanmadan önce Groove Funnels’daydım. Bu nedenle, bu erken aşamalarda MintBird’ün bir parçası olmaktan tamamen heyecan duyuyorum.

Size kesin olarak söyleyebilirim ki, yukarıda bahsedilen programlarda hata payı vardı. Hâlâ her iki huni oluşturma platformunu da aktif olarak kullanıyorum ve son 90 gün içinde her iki platform için de destek biletleri açtım.

MintBird’ün kurucu ortaklarından Perry Belcher’ı uzun yıllardır tanırım ve size söyleyebilirim ki, konu internet üzerinden iş yapmak olduğunda kesinlikle en iyilerinden biridir.

Perry, Chad Nicely ile birlikte çalıştı ve konu çevrimiçi işletmeler kurmaya ve para kazanmaya geldiğinde de tembel değil. Çad, Wyoming’den gelen komşularımdan biri ve ben Colorado’dayım. lol (Aramızda yaklaşık 500 mil var)

Chad’in yakın zamanda Vegas’a taşındığını duydum, böylece o ve Perry bu yeni MintBird projesini sallayabilecekmiş.

Bu kadar erken başlama şansına ne dersin? Herkesin bu yazılımı bilmesi ve kullanmasının nedenlerinden biri olmaya ne dersiniz?

Peki şimdi sadece bunu yapabilirsiniz. Bu makaleyi okuyorsanız, kitleler daha farkına varmadan bu inanılmaz fırsatı keşfetme şansınız var.

Aşağıdaki kaynak kutumdaki bağlantıyı takip etmek ve bir an önce dahil olmak mantıklı değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir