Tuesday, January 25th, 2022

MEX Bakım Yazılımı Daha İyi CMMS İşlevselliği İçin Yol Oluşturuyor

MEKSİKA oyunun kurallarını değiştiren işlevleri en yeni sürümlerinde yayınladılar CMMS Güncelleme.

17 Temmuz’da Brisbane Bakım şirketi MEX CMMS, CMMS Yazılımının işlevselliğini dönüştürmeyi ayarlayan en son özelliği olan God Mode’u piyasaya sürdü.

Bu özellik sayesinde, daha önce birden fazla manuel çaba gerektiren süreçler, güvenlik ve özelleştirme kolaylığına odaklanılarak kolaylaştırılmıştır. God Mode, tüm Bakım bileşenleri için kullanımı kolay evrensel bir uzaktan kumanda işlevi görerek bu tür ayarların tek bir güçlü araçla kontrol edilmesini sağlar.

Tanrı Modu, basit bir tıklama ile Güvenlik ayarlarının tam optimizasyonuna izin vererek, kullanıcıların dört temel bileşenin tümüne anında erişmesine olanak tanır; Güvenlik, Zorunlu, Adları Değiştir ve Özel Alanlar.

Araştırma ve geliştirmenin ana odağı, kullanım kolaylığı ve kullanıcı deneyimi üzerine yerleştirilmiştir. Kullanıcı dostu ve basit bir sistem sağlamak için MEX felsefesini geliştirir. Bu araç, MEX’in uygulanmasını daha da kolaylaştırır, kurulumu basitleştirir ve sistemin omurgasını güçlendirir – güvenlik!

MEX’i kurarken güvenliği ayarlamak en önemli şeydir ve bu nedenle en erişilebilir prosedür olmalıdır. Bir CMMS yazılımının uygulanması ve yönetilmesi çok fazla zaman gerektirmemelidir. Tanrı Modu size zaman kazandırır ve güvenlik ve yönetim kurulumunun olması gerektiği kadar kolay ve etkili olmasını sağlar. Zamanınızı sistem güvenliğinizi ayarlamaktan çok bakıma konsantre olmak için kullanmanıza olanak tanır.

İşlevlerin ana hatları şunları içerir:

  • Tam güvenlik yönetimi işlevselliğine sahip yüzer, uzaktan kumandalı kontrol merkezi

  • MEX’te herhangi bir liste, menü ve formda güvenlik kurulumunu tıklayın ve sürükleyin

  • Hızlı ve kolay düzenlemenin yanı sıra halihazırda hangi ayarların mevcut olduğunu önizlemeye izin vermek için listeler ve formlar üzerinde renk kodlu işaretçiler

  • MEX genelinde ve anında herhangi bir etiket, düğme, başlık ve daha fazlasındaki metni değiştirme yeteneği

  • Çok sayıda sürükle ve bırak kontrolü ile herhangi bir formu kolaylıkla özelleştirin

En yeni MEX güncellemesi, kullanıcıların Bakım Yazılımı ile etkileşim şeklini değiştiriyor. Kullanıcıların güvenlik ve yönetim ayarlarını kontrol etmelerini sağlayan ve sistemleri bireysel ihtiyaçlara göre özelleştirmek için bir platform sağlayan tek adımlı bir araçtır.

Mevcut tüm güvenlik kurulumları kalır ve orijinal MEX Güvenlik kurulum sürecine ek olarak Tanrı Modu işlevi kullanılarak erişilebilir.

MEX’in en yeni özelliklerinin uygulanmasıyla ilgili yardım için, yerel destek ekibi e-posta, çevrimiçi sohbet veya telefon aracılığıyla kullanıcılarla herhangi bir soru hakkında konuşmak için kullanılabilir. Tanrı Modundaki özellik eğitimleri ve daha fazla güncelleme için MEX ile iletişime geçin.

MEX web sayfası aracılığıyla Tanrı Modu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir