Tuesday, January 25th, 2022

Lenovo Yoga 720 Bilgisi: Bu Uygun Fiyatlı Dizüstü Bilgisayar/Tablet Hibriti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bu yeni 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, 360 derecelik bir çevirme ve katlama tasarımına sahiptir ve Windows 10 Home (64-bit) ile donatılmıştır. Üç boyutta mevcuttur: 12 inç, 13 inç ve 15 inç. Şık ve kompakt Lenovo Yoga 720, güçlü işleme, hız, parmak iziyle oturum açma ve son teknoloji bağlantı noktaları sunar.

Bu, profesyoneller ve öğrenciler için ideal olan çok taşınabilir bir cihazdır. 13 inçlik versiyon sadece 2,9 libre ağırlığındadır. Şık alüminyum kaplamasıyla 702 her zaman şık olacak. 360 derecelik menteşe, tablet modu, çadır modu ve dizüstü bilgisayar modu arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır. Ayrıca stand gibi kurarak video ve sunumları ekranda izleyebilirsiniz.

Hangi ekran boyutunu seçerseniz seçin, yine de 1920 x 1080 çözünürlüğe ve entegre kameraya sahip FHD parlama önleyici çoklu dokunmatik IPS ekrana sahip olacaksınız. Çarpıcı renk ve ayrıntılarla kendinizi tam yüksek çözünürlüklü görüntülemeye bırakın. Ekranın üç tarafı ince çerçeveli.

Fan çok serin, verimli ve sessiz olduğu için dizüstü bilgisayar asla aşırı ısınmaz. PCIe yarıiletken sürücüde hareketli parça yoktur. Pek çok yorumcu, Yoga 720’nin çok hızlı ve taşıması kolay olduğunu seviyor gibi görünüyor.

JBL stereo hoparlörler ve Dolby Audio Premium teknolojisi sayesinde kaliteli ses de çıkıyor. İster video konferans görüşmesi yapıyor ister müzik dinliyor olun, bozulma olmadan sanal surround ses sağlar. Ses seviyesinden bağımsız olarak her ayrıntıyı duyacaksınız.

Lenovo Yoga 720 Teknik Özellikleri

Lenovo Yoga 720 teknik özellikleri şunları içerir:

• İşlemci: 7. nesil Intel Core (i3 veya i5)

• Bellek: 4GB – 8GB yerleşik

• Grafikler: Intel UHD (620)

• Sabit sürücü: 128GB – 256GB PCI SSD

• Ağ İletişimi: Lenovo AC Kablosuz 2×2 ve Bluetooth 4.1

13,3 inçlik sürüm, 8. nesil Intel Core işlemci ile donatılabilir. Daha güçlü grafiklere ihtiyacınız varsa, 15 inç sürümüyle NVIDIA GeForce GTX 2GB grafikleri seçebilirsiniz.

Ekranın etrafındaki menteşeler ağır, ancak esnek. Yoga’yı istediğiniz herhangi bir konumda tutabilirsiniz. Tuşlar parlak bir şekilde arkadan aydınlatılmıştır ve klavyede güzel bir şekilde aralıklıdır. Ekranda tam çoklu dokunma hareketi desteği var. Üç ve dört parmak hareketleriyle görevler ve uygulamalar arasında hızlı ve kolay geçiş yapabilirsiniz.

Pil ömrü, dönüştürülebilir bir dizüstü bilgisayar / tablet için normal olan 6 – 8 saat arasında sürebilir. Lenovo Yoga 720’nin hangi sürümünü seçerseniz seçin, tüm favori görevlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak güvenilir ve şık bir aygıt edindiğinize güvenebilirsiniz.

Tüketiciler, öğrenciler, eğitimciler, işletmeler vb. için kullanılabilen çeşitli Lenovo indirim kodları vardır. Bu 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarı kullanacak hemen hemen herkes, geçerli bir Lenovo Yoga 720 kupon.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir