Tuesday, January 25th, 2022

Lenovo ThinkCentre M810z İncelemesi – Bu Hepsi Bir Arada Ürününü, Yapısını, Tasarımını ve Daha Fazlasını Değerlendirme

Bu yeni çoklu dokunmatik AiO masaüstü, tam HD ekran, dört çekirdekli işlemci, intel HD grafikler ve daha fazlasıyla dolu. Hem iş hem de eğlence için harika bir makinedir ve ortalama bir bilgisayar kullanıcısının ihtiyaç duyacağı her şeyle birlikte gelir. Lenovo ThinkCentre M810z, güçlü grafikler ve kullanılmadığında bir anahtarla kapatılabilen web kamerası gibi özelliklerle donatılmıştır. Bağlantı için çeşitli USB bağlantı noktaları ve birleşik ses jakı vardır.

Bu 21,5 inç çoklu dokunmatik ekran, ışığı dağıtmak ve gözlerinizi parlamadan korumak için yüzeyi mikro düzeyde pürüzlendirilmiş olduğundan, bulanık gözler sorun değil. Bu özellik, all-in-one’ı diğer iyi aydınlatılmış alanların yanı sıra göz kamaştırıcı ofis ışıklarında kullanım için ideal hale getirir.

Standa monte edildiğinde, M810z’nin çoklu dokunmatik versiyonu yaklaşık 20,28 libre ağırlığındadır ve (G x Y x D) 21,06 inç x 19,25 inç x 9,96 inç boyutlarındadır. Temel bir monitör standından daha üstün olduğu için UltraFlex standıyla birlikte gitmeniz önerilir. İlki -5 ila +45 derece arasında eğilebilir ve 90 derece dönebilir. Bir masada oturuyor veya ayakta olmanız farketmez, her zaman monitörün en iyi görünümüne sahip olacaksınız.

Lenovo ThinkCentre M810z, 3,9 GHz’e ve minimum 4 GB belleğe ulaşabilen bir Intel Core işlemci (i3-7100) ile donatıldığından, iyi bir performans bekleyebilirsiniz. Görevleriniz için daha fazla güce ve hıza ihtiyaç duymanız durumunda, bir i7 işlemciye ve maksimum 32 GB belleğe (DDR4 2400-MHz) kolayca yükseltebilirsiniz.

Lenovo ThinkCentre M810z Depolama Seçenekleri

Sabit sürücü, 500 GB depolama kapasitesine sahip 7200 RPM 2,5 inç SATA sürücüdür. Katı Hal Sürücüsü için de yer vardır (512 GB’a kadar PCIe). Ayrıca ince bir Rambo 9,5 mm DVD sürücüsü de dahildir. Hepsi bir arada aygıt, Intel 8265 AC+ Wi-Fi teknolojisi (2×2) sayesinde kablosuz olarak internete bağlanabilir.

Yukarıda belirtildiği gibi, iki USB 3.0 (biri her zaman açık / hızlı şarj), dört USB 3.0 bağlantı noktası, DP çıkışı, 9’u 1 arada kart okuyucu vb. dahil olmak üzere çeşitli USB bağlantı noktaları vardır.

Nasıl özelleştirmeyi seçerseniz seçin, sağlam yapısı nedeniyle bilgisayarın uzun süre dayanacağına güvenebilirsiniz. Zorlu nakliye koşullarından aşırı sıcaklıklara kadar her şeyde çok çeşitli askeri spesifik testlerin yanı sıra yüzlerce güvenilirlik testinden geçirilmiştir. Kısacası, Lenovo ThinkCentre M810z her tür ortamda verimli bir şekilde çalışabilir. Bu onu mükemmel bir yatırım yapar.

Bu yatırımı ertelemek iyi bir fikir değil – düşük fiyata mevcutken satın almalısınız. Birlikte Lenovo ThinkCentre M810z indirim teklifi, gerçekten akıllı bir alışverişçi olabilirsiniz. Lenovo kuponları her zaman çok faydalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir