Friday, January 28th, 2022

Kurtarma Yazılımıyla Canon G11 için Fotoğrafları Geri Yükleme

Canon Powershot G11 fotoğraf makinesi harika bir kompakt fotoğraf makinesi ve önceki modellerin tüm güzel özelliklerine sahip. Canon sürekli olarak G serisini geliştiriyor ve yeni özellikler ekliyor ve çoğu kişi bunun bugüne kadar elde ettikleri en iyi fotoğraf makinesi olduğu konusunda hemfikir. Çok güvenilir bir kameradır, harika fotoğraflar çeker ve aynı anda çok sayıda fotoğraf kaydedebilir. Ancak sorunlardan biri, pili bitmek üzereyken kolayca değiştirememenizdir. Bu, fotoğraf çekmeye çalışırken ve düşük pil modundayken sorun oluşturabilir. Fotoğraflar hafıza kartında görünmeyebilir.

Canon G11’inizdeki fotoğrafların eksik olduğunu fark ettiğinizde hemen kullanmayı bırakın. Yine de fotoğrafları geri alabilirsiniz ve kesinlikle onları kalıcı olarak silmekten kaçınmak istersiniz. Bu, bazı fotoğrafların eksik olduğunu fark ettikten sonra bile hala fotoğraf çekiyorsanız olabilir.

Eve geldiğinizde veya fotoğrafları bilgisayarınıza yükleyebildiğinizde, bir kart okuyucu kullanmayı deneyin. Bir hafıza kartı okuyucusu ile kaybolan fotoğrafları alma şansınız daha yüksek olacaktır. Fotoğrafları zaten bilgisayarınızda görüntüleyebiliyor olabilirsiniz ve bunlar zaten kaybolduğunu düşündüğünüz fotoğrafları içeriyor olabilir. Ancak, fotoğrafları hala göremiyorsanız, onları almak için bir fotoğraf kurtarma yazılımı kullanmayı düşünün.

kullanmanı tavsiye ederim Fotoğraf Alma 1.70, ancak Disk Doctors veya Wondershare gibi fotoğraf kurtarma yazılımlarını da kullanabilirsiniz. Bu fotoğraf kurtarma yazılımlarının çoğu PC veya Mac bilgisayarlarda kullanılabilir, bu nedenle bu yazılımlara erişimde sorun yaşamamalısınız.

Yazılımın, bilgisayarınıza bağlıyken hafıza kartınızı taramasına izin verin. Böylece daha önce kaybolan fotoğrafları görebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.