Tuesday, January 25th, 2022

iPhone Veri Kurtarma Yazılımı: iFonebox’a Bir Bakış

iFonebox, iOS cihazı kullanıcılarının iPod, iPad ve iPhone’daki kayıp verileri yedeklemeleri ve geri yüklemeleri için yeni piyasaya sürülen bir yazılımdır. Yazılım ayrıca iTunes yedekleme dosyalarındaki kayıp verileri geri yüklemek için de kullanılır.

iFonebox, iOS cihazlardan kişileri, mesajları, arama geçmişlerini, hatırlatıcıları, notları, takvimleri ve safari yer imlerini geri yükleyebilir. Yazılım, iTunes yedeklemesinden kamera rulosunu, mesaj ekini, kişiyi, mesajı, fotoğraf akışını, notu, hatırlatıcıyı, takvimi, kısa notu ve safari yer imini geri yükleyebilir.

Ayrıntılı Özellikler

Yazılımın en büyük özelliklerinden biri, kullanımının kolay olmasıdır. Kullanmaya başlamadan önce iFonebox’ı bilgisayarınıza kurmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, bir USB kablosu kullanarak iOS cihazınızı bilgisayara bağlamalı ve ardından iPhone, iPad veya iPod’unuzdaki verileri taramak için “iOS Cihazından kurtar” seçeneğini seçmelisiniz.

Cihazınızı derinlemesine taramak istiyorsanız, “gelişmiş mod” a tıklamanız ve bilgisayarın, cihazınızın moduna göre eklentiyi indirmesi için birkaç dakika beklemeniz yeterlidir.

İşin iyi yanı, iFonebox’ın otomatik olarak taramaya başlaması ve hem mevcut hem de silinmiş dosyaları içeren bir veri listesi görebilmenizdir.

Tarama tamamlandığında, tarama sonucunda cihazınızdaki tüm verileri önizlemeniz ve tüm verileri kurtarıp kurtarmadığınızı görmeniz gerekir. İstediğiniz tüm veriler kurtarılmamışsa, tarama işlemini tekrarlayabilirsiniz.

Yazılımın kullanımı kolay olmasının yanı sıra güvenlidir. Bunun nedeni, verilerinize zarar vermeden çalışmasıdır; bu nedenle, yazılımı kullandığınızda herhangi bir bilgi kaybetmezsiniz.

Yazılım ayrıca iPhone 5C/5S/5/4/4S/ iPad Air, iPod touch ve diğer birçok cihaz gibi birçok cihaz tarafından desteklenmektedir. Yazılım birçok cihazla uyumlu olduğu için, her cihazınız için yazılım satın almanıza gerek kalmaz ve bunun sonucunda çok paradan tasarruf edersiniz.

iFonebox’ın iki kurtarma modu vardır: biri doğrudan iOS’tan veri kurtarır, diğeri ise iTunes yedeklemesinden veri kurtarır. Bu modların bulunması, sizi en çok memnun eden modu kullanabileceğiniz için size çok çeşitli seçenekler sunar.

Çözüm

iFonebox yazılımı hakkında bilmeniz gerekenler bunlar. Yazılımdan en iyi şekilde yararlanmak için, onu saygın bir siteden indirdiğinizden emin olmalısınız. Bu şekilde yalnızca yüksek kaliteli yazılım elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda cihazınızın güvende olduğundan da emin olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir