Tuesday, January 25th, 2022

İhtiyacınız Olan Ortak Pazarlama Yazılımından Bir Parça Var

Otomatik yanıtlayıcı, listenize abone olanlara sizin için otomatik olarak e-posta gönderen bir hizmettir. Çoğu pazarlamacı şu sözü duymuştur: “Para listede” ve birçoğu bu ifadeye yemin ediyor.

Otomatik Yanıtlayıcılar Bağlı Kuruluş Pazarlamasında Neden Bu Kadar Önemlidir?

Bağlı kuruluş pazarlama gelirinizi artırmak istiyorsanız, bir e-posta listesi oluşturmayı ciddi olarak düşünmelisiniz. Bunu, içinde bulunduğunuz herhangi bir niş içinde yapabilirsiniz ve kurulumu çok fazla zaman veya çaba gerektirmez. En iyi yanı, bunun için bütçeniz varsa, çoğu dış kaynaklı olabilir.

Sadece birkaç yüz kişiden oluşan bir listeye sahip olmak, ihtiyacınız olduğunda her şeyi açabileceğiniz anında bir gelir akışı sağlayabilir. Bu, otomatik yanıtlayıcı kullanmanın en popüler faydasıdır.

İlişkiler Kurmak

Bu kadar çok pazarlamacının otomatik yanıtlayıcıya yatırım yapmasının bir başka nedeni de, onu site ziyaretçilerinizle ve önceki müşterilerinizle bir ilişki kurmak için kullanabilmenizdir. Aynı kişilere tekrar tekrar satış yapmak çok daha kolaydır.

Aynı şekilde, sitenizi ziyaret edip bir daha geri dönmeden tıklamalarına izin vermek yerine, site ziyaretçilerinin dikkatini çekmek çok iyi bir fikirdir. Pazarlamanın bu yönlerinin her ikisi de bir otomatik yanıtlayıcı ile kolaylaştırılmıştır.

E-posta Listenizde Beklentileri Nasıl Alırsınız?

Otomatik yanıtlayıcı hizmetinin bağlı kuruluş pazarlama kampanyalarınız için etkili olması için birkaç şey ayarlamanız gerekir. İlk olarak, site ziyaretçilerinize sunmak için cazip bir ücretsiz teklifiniz olması gerekir. İsimleri ve e-postaları karşılığında onlara verilecek şey budur.

Kaydolduklarında, otomatik yanıtlayıcınız yüklediğiniz ücretsiz hediyeyi onlara gönderecektir. Ücretsiz teklifi oluşturduktan sonra bir e-posta dizisi oluşturmanız gerekir. Bu, abonelere farklı zaman aralıklarında gönderilmek üzere kuyruğa koyduğunuz bir dizi e-postadır.

Örneğin, aboneliğin ilk haftasında aboneyi 2 ila 3 kez takip etmek iyi bir fikirdir. Ardından, kalan e-postaların haftada bir kez gönderilmesini ayarlayabilirsiniz. Tüm bunlar, tüm mesajları yükledikten sonra otomatik pilotta yapılır.

Zamana duyarlı bir teklif için fazladan bir e-posta eklemek istediğinizde, tek yapmanız gereken onu yazmak ve gönderilmesi için sıraya koymak. Listenizdeki herkese otomatik olarak teslim edilecektir. Bu hizmetin sağladığı otomasyon, harcadığınız her kuruşa değiyor.

Bir e-posta listesi oluşturmak için bir otomatik yanıtlayıcıya sahip olmak, bağlı kuruluş pazarlama kazançlarınızı büyük ölçüde artırabilir. Site ziyaretçileriniz ve alıcılarınızla etkili bir şekilde iletişim kurmaya hazır olduğunuzda, abonelerinizi yönetmenize ve gelir akışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak bir otomatik yanıtlayıcıya yatırım yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir