Tuesday, January 25th, 2022

Geleceğin Bilek Akıllı Telefon Bilgisayarı ve Dikkate Alınan Zapping Potansiyeli

Herkesin akıllı telefonunu taktığı bir gelecek hayal edebiliyor musunuz? Kişisel bir teknoloji cihazından çok bir aksesuar gibi görünecek – tabiri caizse mücevherin teknolojiyle buluştuğu yerde. İnanması biraz zor biliyorum çünkü artık kimse saat takmıyor. Aslında, güzel bir İsviçre Saatinin, orijinal versiyonun fiyatları Craigslist’te önemli ölçüde düştü, o enfes saatlerden birini istemiş olma ihtimaline karşı kontrol et. Tamam, ama gelecekteki akıllı telefon kol saatiniz başka ne yapabilecek? konuşalım mı?

O sıralar, Kıyıdan Kıyıya AM’nin ilginç bir konuğu vardı, Buzzsaw’dan Tyrel Ventura, 27-28 Eylül 2013 gecesi, gerçekten de tam bir komplo teorisyeniydi, özellikle de bu kadar çok söz söylerken. , yakın zamanda bir Komplo Teorisi Kayıp Bölümünü tartışırken; “TSA’nın (Ulaştırma Güvenliği İdaresi) geleceği ve dağıtmaya hazır oldukları bazı korkutucu taser bileklikleri hakkında.”

Peki bu cihazlar cezaevlerini engelleyebilir mesela cezaevine girmek yerine mahkemeler size akıllı telefona kelepçe takabilir, bir tanesini çıkaramayacağınız, bir tanesi su geçirmez, evet bizde o teknolojiler var. çoktan. Uyuşturucu veya alkol alımınızı, sorduğunuz ve yasa dışı bir şey yapmadığınızdan emin olmak için izlediğiniz her kelimeyi izler. İzleniyorsun. Yanlış bir şey yaparsan, tıpkı köpeğin bahçeden ayrılmasını engelleyen bir köpek şok tasması gibi seni şok eder.

“Evet, anladım” diyebilirsiniz, o Bilim Kurgu Filmini ben de gördüm. Doğru ve şimdi tüm teknoloji mevcut. Geceleri, siz uyurken cihazı şarj etmek için prize takmanız ve yanlış bir şey yapmanız durumunda taser darbeleri için yeterli gücün bulunduğundan emin olmanız beklenir. Hapis cezanız dolduğunda cihazı çıkarabilir ve herkesin yaptığı gibi normal bir kişisel teknoloji bilek cihazını takabilirsiniz. Belki, yetkililer bu geleceği zaten görüyorlar – yani, siz insanları kendi isteklerine hizmet etmek için toplumdaki tüm insanları kontrol etmek için ne harika bir yol – mükemmel değil mi?

Evet, bu yüzden mutlaka en son özelliklere sahip bir akıllı telefon kol saati alın ve gittiğiniz her yere takın, böylece yetkililer her zaman bilsin. Ah! Lütfen tüm bunları göz önünde bulundurun ve gelecekte bu teknolojinin geleceğinin nasıl çok yanlış gidebileceğini düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir