Tuesday, January 25th, 2022

Garmin Şarj Etmiyor Sorunu Nasıl Onarılır

Bir yerden ayrılırken Garmin cihazınızın iyi çalıştığı zamanlar vardır, ancak çalışmayacak olan cihazın şarj edilmesidir.

Garmin, yüzyılın en iyi GPS cihazları arasında olmasına rağmen, bazen karşılaşabileceğiniz bazı sorunlar olabilir ve sorunu gidermekten başka bir seçeneğiniz yoktur. Garmin şarj olmadığında da aynısı olacak. Bu sorun o kadar yaygın değil ve sadece bir avuç insanla olacak.

Hiç neden bu sorunla karşı karşıya olduğunuzu öğrenmeye çalıştınız mı? Neyi yanlış yapıyorsunuz ki, bu sorunla sadece siz karşı karşıyasınız ve başkaları değil? Pekala, yanlış yapıyor olabileceğiniz bazı şeyler olduğunu bilmelisiniz, bu yüzden böyle bir sorunla karşı karşıya olmalısınız.

Şarj cihazı doğru şekilde bağlanmadığında bu sorunla karşılaşabileceğiniz kadar Garmin’inizin şarj cihazına bağlı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Çoğu zaman, sorun için mümkün olabilecek çeşitli başka nedenler olabilir.

Sorunu çözmek için, sorunu giderdiğinizden emin olmanız gerekir. Ancak sorunu nasıl gidereceksiniz? O kadar teknoloji meraklısı olmayan çeşitli kişiler olacak ve bu yüzden yardıma ihtiyaçları olabilir.

Yardım arıyorlarsa, onlara yardım etmek için her zaman orada olan uzmanlarımızla iletişime geçebilirler. Uzmanlarımız deneyimlidir ve bu sorunları çok uzun süredir çözmektedir.

Sorunu kendi başlarına denemek ve çözmek isteyebilecek belirli kişiler olacak. Yapabilecekleri şey, Garmin Şarj Etmeyecek sorununu çözmek için aşağıda verilen adımları izlemektir.

Garmin Şarj Etmiyor Sorununu Düzeltmenin Yolları

Cihazınızı yeniden başlatın

Yapmanız gereken ilk şey, cihazınızı kapattıktan sonra araçtan çıkarmaktır. Cihazınızın en az birkaç dakika bu şekilde kalmasına izin verin. Bir süre sonra, birkaç dakika bittiğinde, cihazı açtığınızdan emin olmanız gerekir.

Bu, bir sorun varsa, onu ortadan kaldıracağınızdan emin olmak için yapılır. Cihazı açtıktan sonra cihazınızın şarj olup olmadığını kontrol edin. Çoğu zaman, bu adım tüm sorunları çözecektir.

Hâlâ Garmin’inizin Şarj Etmediğini görüyorsanız, bir sonraki adımı uygulamanız gerekir.

Garmin’inizi güncelleyin

Bu, cihazın tüm önemli sorunlarını çözebileceğiniz adımdır. Cihazınızın çalıştığı sürümde olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bazen cihazınız eski sürümde çalışırken, bu sorunla karşılaşmanız kaçınılmazdır.

Sorunu çözdüğünüzden emin olmak için Garmin GPS güncelleme sürecini izlemeniz gerekir.

Hala sorunu çözemiyorsanız, uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Garmin Şarj Etmiyor sorununu çözmenize yardımcı olacak araçlara ve deneyime sahipler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir