Tuesday, January 25th, 2022

Form Oluşturucu Yazılımı

1. FormGet – Form Oluşturucu Yazılımı

Bu form oluşturma yazılımı, web siteniz için çok kısa sürede çevrimiçi formlar oluşturmanıza yardımcı olur. Siteniz için yaratıcı form oluşturabileceğiniz basit bir sürükle bırak formu oluşturma seçeneğine sahiptir. FormGet kullanılarak oluşturulan formlar, müşteri adayı oluşturma, abonelik için kullanılabilir, hatta ödemeler ve ürün satışı için bile kullanabilirsiniz.

FormGet yazılımının kullanımı ve uygulanması kolaydır. Ayrıca bu, bir kullanıcı formu gönderdiğinde e-posta yoluyla tam mesajla birlikte anında bildirimler almanıza yardımcı olur.

Formlarda kendi isteğinize göre düzenleme, silme ve kendi tasarımınızı ekleme gibi değişiklikler yapmanızı sağlar. Böylece, arka planın rengini değiştirebilir ve formunuza çeşitli alanlar ekleyebilir veya hatta düğmeler ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Diğer Faydalı Özellikler:

Formlarınıza özel tasarımı kolayca uygulayabilirsiniz, bu da size özel tasarımlarla formunuzu ön plana çıkaracaktır. Ayrıca, web sitenizi daha ünlü hale getirmek için çevrimiçi formlara kendi markanızı veya logolarınızı eklemenize izin verilir.

Dikkate değer özellik, PayPal veya Stripe ile anında ödeme almanıza izin vermesidir. Bu, kullanıcılarınıza birden fazla ödeme seçeneği sunacak ve anında ödeme almaya başlayacaksınız.

Bu yazılım, tüm form gönderimlerini tek bir yerde görüntülemenizi sağlar. Ayrıca, bu yazılımı kullanarak mesajları kontrol edebilir ve potansiyel müşterilere anında cevap verebilirsiniz.

Formları üç farklı şekilde anında gömebilir veya paylaşabilirsiniz – birincisi, formlarınızı doğrudan web sitenize gömebilirsiniz. İkincisi, çeşitli platformlarda kullanabileceğiniz form bağlantıları yerleştirmenize izin verilir. Üçüncüsü ve en iyisi, bu çevrimiçi formları siteye kayan widget’lar şeklinde yerleştirebilirsiniz.

Fiyatlandırma:

Bu FormGet yazılımı için fiyatlandırma planları aşağıda verilmiştir.

Başlangıç ​​Planı – Bu plan size 1 kullanıcı erişimi ve 1 form desteği ve 1200 başvuru/ay ve temalar ile 5$’a mal olur ve canlı sohbet destek sistemi alırsınız.

Çaylak Planı – 2GB dosya yüklemeleri ve birden fazla Dropbox hesabı entegrasyonu ile birlikte 35 ABD Doları karşılığında mevcuttur.

Pro Plan- Bu planı aylık 79$’dan ve yıllık 790$’dan satın alın, size 260’tan fazla hazır şablon, 18 aylık yükleme depolaması ve öncelikli destek sağlar.

Gelişmiş Plan- Otomatik yanıtlayıcı, kayan/açılır formlar, yardım masası, dışa aktarma verileri ve daha fazlası ile birlikte yukarıdaki üç planın tüm özelliklerini alacağınız 99 $’lık önceden planını alın.

2. Pabbly Formlar

Bu güçlü yazılım, çevrimiçi formları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca, formlar olası satışları, ödemeleri ve çok daha fazlasını yakalamanıza olanak tanır.

Pabbly formları web formu oluşturucusunu kullanarak bir ürünü satmak, ödeme almak için formlar oluşturabilir veya sadece birkaç tıklamayla form bile oluşturabilirsiniz. Bu yazılım kullanılarak oluşturulan formlar çok dillidir, yani gereksinimlere göre herhangi bir dile dönüştürülebilir. Formlarınızı sosyal paylaşım sitelerinde kolayca paylaşabilir veya formu herhangi bir platforma doğrudan gömebilirsiniz.

Önemli özelliği, müşterilerden para almak için 2 tür ödeme yöntemine sahip olmasıdır:

Tek Seferlik Ödeme – PayPal, Stripe vb. gibi çeşitli ödeme ağ geçitlerini kullanarak bir müşteriden sadece birkaç tıklamayla para toplayabilirsiniz ve bu, müşterilerinizin kolay ve güvenli alışveriş yapmasını sağlayacaktır.

Yinelenen Ödeme – Müşterilerinizin satın aldıkları ürün için ödeme yapmalarını sağlar. Bu ödemeler, buna göre ayarlayabileceğiniz aylık, üç aylık, yıllık gibi düzenli zaman aralıklarında yapılabilir.

Diğer Faydalı Özellikler:

Formları oluşturmak ve web siteniz için güzel bir özellikli form oluşturmak için kullanabileceğiniz önceden oluşturulmuş çeşitli şablonlar sunar.

Ekip üyelerinize veya müşterilerinize form erişimi verebilirsiniz. Ayrıca, birden çok form oluşturma ve kendi formlarını yönetebilmeleri için ekip üyelerine veya müşterilere seçilen erişim verme seçeneğine sahiptir.

Formlarınızı MailChimp, Amazon SES vb. E-posta Pazarlama uygulamalarına bağlama seçeneği vardır. Bu, yakaladığınız potansiyel müşterilerin saniyeler içinde doğrudan e-posta pazarlama uygulamanıza gönderilmesini sağlar.

Formu web sitenize kayan bir form veya sekmeli form, web sitesi içeriği veya kenar çubukları arasına yerleştirilmiş düz bir form olarak yerleştirin. Ayrıca, bunları üstbilgi ve altbilgi ile eksiksiz bir form olarak da yerleştirebilirsiniz.

Fiyatlandırma:

Bu Pabbly yazılımı için 4 farklı fiyatlandırma planı vardır:

Yeni Başlayanlar – Bu planı bir aylık abonelik için 11 ABD Doları karşılığında satın alın (110 ABD Doları ödeyerek bir yıl uzatın). Ayda 1200 gönderim ve 1 ödeme hesabının yanı sıra 3 Google analytics hesabı entegrasyonu alacaksınız.

Çaylak – Bu eklentiyi 35 dolardan (yıllık plan 350 dolardan) alın, burada 25 formla birlikte 5 kullanıcıya erişim elde edersiniz. Ayrıca, bu planla ayda 25 bin gönderim ve sınırsız Google analytics hesabı entegrasyonu alacaksınız.

Profesyonel Plan – Bu plan size 79$’a (yıllık plan 790$’a) mal olacak, size 10 kullanıcı erişimi ve sınırsız form sağlıyor. Ayrıca, 7 GB dosya yüklemesi ve tek seferlik veya yinelenen ödeme seçenekleri alacaksınız.

Gelişmiş Plan – Birçok dropbox hesabı entegrasyonu ve form oluşturma için 260’tan fazla hazır şablon ile 99 $’dan temin edilebilir.

3. NinjaFormları

11 milyondan fazla kurulumla en şaşırtıcı web formu oluşturma yazılımlarından biridir. Bu, kısa sürede güzel ve duyarlı formlar oluşturmanıza olanak tanır.

NinjaForms, formu seçiminize göre özelleştirmek için kullanabileceğiniz sürükle ve bırak düzenleyicisine sahiptir. Ayrıca, size çok daha fazla işlevsellik ve esneklik sağlar. Ayrıca, bu yazılımı kullanmak için programlama bilgisi gerekmediğinden, web sitenize kullanımı ve stili çok kolaydır.

Diğer Faydalı Özellikler:

Bir web sitesi sahibi, genel ayarlardan bireysel alanlara kadar formun her öğesini kontrol edebilir. Ayrıca, gönderme eylemlerini ve e-postaları kontrol edebilir ve çevrimiçi formunuzun her bölümünde ince ayar yapabilirsiniz.

Ninja Form’u bir widget, kısa kod ve şablonlar vb. ile web sitenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz herhangi bir içeriğe otomatik olarak ekleyebilirsiniz.

NinjaForms, çevrimiçi formun herhangi bir dile kolayca dönüştürülmesine yardımcı olan, doğası gereği çeviriye hazırdır.

Fiyatlandırma:

Ajans Planı- Bu platformu, sınırsız site lisansı ve 1 yıllık düzenli güncelleme ve destek ile bir yıl boyunca 499$’dan satın alın.

Profesyonel Plan- Bu size yılda 199$’a mal olur, 20 site lisansı ve tam destek ile birlikte gelir. Ayrıca, çeşitli düzen ve stillerden, dosya yüklemelerinden ve daha fazlasından oluşan oluşturucu pro paketi elde edersiniz.

Kişisel Plan – 1 yıla kadar tam güncellemeler, 1 site lisansı ile bu planı sadece 99$’a alın ve ek eklentilerde %20 indirim kazanın.

4. 123FormBuilder

Bu, her türlü çevrimiçi form oluşturmaya yardımcı olan, yaygın olarak kullanılan bir form oluşturma yazılımıdır. Ayrıca, iş akışlarını yönetebilir ve birkaç dakika içinde kolaylıkla doğru verileri toplayabilirsiniz. Bu size zaman kazandıracak ve verilerinizi düzenli tutacaktır. Ayrıca, bu yazılımın en iyi yanı, Google Dokümanlar ile entegrasyonudur. Bu, form gönderimlerini doğrudan e-tablolara göndermenize olanak tanır.

Diğer Faydalı Özellikler:

Derinlemesine analiz yoluyla çevrimiçi form performansınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca, veri madenciliği için bu gerçek zamanlı form oluşturucunun grafik raporlarını kullanabilirsiniz.

Kolay sürükle ve bırak seçeneklerine sahiptir, böylece alanları formunuza sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Ve anket formu oluşturmanızı kolaylaştıran bildirim e-postanızı seçebilirsiniz.

Web formlarınızı SSL, Captcha ve daha fazlasıyla koruyun. Ayrıca, iletişim formlarını ve diğer HTML formlarını koruyacak bir şifre oluşturabilirsiniz.

Fiyatlandırma:

Temel Plan- 10 alan girişi, 5 form oluşturma erişimi ve ayda 100 başvuru ile gelen ÜCRETSİZ bir plandır.

Gold Plan – Bu planı $24.99’dan satın alın, SINIRSIZ Alan, 20 form, 5000 gönderim/ay ile birlikte gelir ve bu Altın planda yüklemeler için 500MB depolama alanı alırsınız.

Platinum Plan – Ayda 20.000 gönderim, yüklemeler için 2 GB depolama ve 3. taraf uygulama entegrasyonu alacağınız 44,99 ABD Doları tutarındaki bu peşin planı alın.

5. Wufoo – Web Form Oluşturucu Yazılımı

Wufoo form tasarımcısı, yalnızca birkaç tıklamayla kolayca iletişim formları, çevrimiçi anketler ve davetler oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu yazılım, verileri, kayıtları ve ödemeleri kolaylıkla toplamanıza yardımcı olur.

Stripe, PayPal ve Authorize.net gibi çeşitli entegre ödeme ağ geçitlerinin yardımıyla çevrimiçi ödeme kabul edebilirsiniz.

Diğer Faydalı Özellikler:

400’den fazla özelleştirilebilir ve profesyonel çevrimiçi form şablonuyla formunuzu özelleştirebilir ve tasarlayabilirsiniz.

İnsanlar formunuzu doldurduktan sonra anında bir bildirim alacaksınız. Bu, geri bildirimlere, isteklere veya potansiyel müşterilere anında yanıt vermenize yardımcı olacaktır.

Form performanslarını izleyebilir, trafiği izleyebilir ve önemli veriler için Google Analytics ile entegre edebilirsiniz.

Fiyatlandırma:

Ücretsiz Sürüm – Bu ÜCRETSİZ planla 5 form, 100 giriş, 10 alan, 1 kullanıcı erişimi ve sınırsız rapor alacaksınız.

Başlangıç ​​Planı – Bu planla 10 form, 1000 giriş, 1 GB veri yükleme ve daha fazlasıyla ayda 14,08 ABD dolarından satın alın.

Profesyonel Plan – Sınırsız form, maksimum alan, 5000’den fazla giriş ve 5 kullanıcı erişimi ile birlikte bu planı 29.08 $’dan alın.

Gelişmiş Plan – Sınırsız form, 25.000’den fazla giriş ve çok daha fazlasını alacağınız bu plan size 74.08$’a mal olur.

6. Tip formu

Kolaylıkla anketler, formlar ve testler yapmaya yardımcı olan en iyi form oluşturucu yazılımlardan biridir. Geri bildiriminizi ve bilgi veri toplamanızı kolaylaştıracaktır. Bu kullanışlı form oluşturma yazılımı ile kullanıcılar olduğu kadar cevaplar vermekten de keyif alacaklar.

Diğer Faydalı Özellikler:

Kişiliğinize uygun bir ses ve tonla, formlarınıza gömebileceğiniz iletişim formunuzu hayata geçirebilirsiniz.

Öğrencileri meşgul etmek için testler oluşturarak daha fazla potansiyel müşteri elde edilebilir. En iyi yanı, daha çekici hale getirmek için resimler veya GIF’ler ekleyebilmenizdir.

Çok yönlü özelliği, bir form aracılığıyla bir etkinliğe ürün, hizmet veya bilet satabilmenizdir. Ayrıca, Stripe ve diğer ödeme ağ geçitleri aracılığıyla toplamları hesaplayabilir ve ödeme alabilirsiniz.

Bu form oluşturucu yazılımın yardımıyla sonuçlar doğrudan MailChimp listenize gönderilecektir. Ayrıca, yerel entegrasyonlarla Google E-Tablolar’da veri açmanıza olanak tanır.

Fiyatlandırma:

Temel Plan- Bu plan, her tür formu için ayda 100 yanıt ve 10 alan alacağınız ÜCRETSİZDİR.

PRO Plan – Bu eklentiyi sınırsız yanıt ve sınırsız alanla 30 $ karşılığında alacaksınız.

PRO+ Planı – Birden fazla kullanıcı erişimi ve sınırsız alan ve yanıtla birlikte bu planı bir ay için 59 ABD Doları’ndan alın.

7. K2 Form Oluşturucu Yazılımı

K2 yazılımı, kuruluşunuz genelinde paylaşabileceğiniz akıllı formlar olarak bilinen yeniden kullanılabilir görünümler ve formlar oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca, mevcut varlıkları yeniden kullanarak yeni formları daha hızlı oluşturabilir, standardizasyonu teşvik edebilirsiniz. Bu, tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlayacaktır.

Ayrıca, bu K2 form oluşturucu yardımıyla, formu özelleştirebilir ve alanları ihtiyacınıza göre düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Diğer Faydalı Özellikler:

Formlar yardımıyla online olarak sözleşme onay vb. işlemler için online imza toplanabilir.

Formlarınızı herhangi bir web sayfasına veya Salesforce, SharePoint veya ASP.NET web sayfası gibi üçüncü taraf çözüme gömebilirsiniz.

Yazılım, arşivleme amacıyla bir formu PDF olarak kaydetmenize izin verdi. Ayrıca, daha karmaşık veri işleme yapmak için form verilerini excel’e aktarabilirsiniz.

Formlarınızı klasörler halinde düzenleyebileceğiniz rol tabanlı bir kontrol özelliğine sahiptir. Ayrıca, kimin hangi bilgilere erişimi olduğu ve kimin form üzerinde düzenleme yetkisi olduğu için izinler belirleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma:

Başlangıç ​​Planı – 5 adede kadar iş akışı ve 25’ten fazla form alacağınız bu planı 12 ABD Doları karşılığında satın alın.

Oluşturucu Planı – Bu paketi 25 iş akışı ve 125 formla birlikte 18 ABD doları gibi makul bir fiyata alın.

Premier Plan- Bu planı, 125 iş akışına ve erişim için 600’den fazla forma sahip olacağınız 24 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz.

Kurumsal Plan- 5.000’den fazla form ve 1000’e kadar iş akışıyla birlikte 31 ABD Doları’ndan temin edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir