Friday, January 28th, 2022

En İyi Gayrimenkul Fiyatlandırma ve Pazarlama Yazılımı Nasıl Seçilir?

Gayrimenkul fiyatlandırması ve pazarlaması hem toptancılar, hem de rehabilite ediciler ve acenteler için göz korkutucu bir görev olabilir. Doğru teklifi bilmek bir pazarlık olabilir. Anlaşmanızı hızlı bir şekilde satabilmek de çok zor olabilir. Ve nihayet projenizin parasını çok daha çabuk alabilmek için… Bazen hikayenin nasıl bittiğini bilirsiniz.

Gayrimenkul Fiyatlandırma ve Pazarlama: Rakamlarınızı Bilin

Amacım her zaman, insanların anlaşmaları kapatmaya ve para kazanmaya konsantre olabilmeleri için işleri daha basit ve daha hızlı hale getirmenin yollarını bulmak olmuştur. Karşılaştığım birkaç arkadaşım ve müşterim, hala anlaşmadan anlaşmaya ve yaptığınız her anlaşmada sayılarla ilgili konularda hokkabazlık yapmakla gerçekten mücadele ediyor. Satıyor, alıyor, rehabilite ediyor, kiralıyor veya toptan satış yapıyor olmanız fark etmez. Numaralarınızı bilmeli ve doğru anlamalısınız. Hangi şeyler dağılmaya başlayacak ve eğer olursa, merkez artık dayanamaz. Kartopu etkisi, iyi bir anlaşmayı kaybetmenize kadar uzanır veya kaldıraç olarak doğru marjı bulamayabilirsiniz. Veya iyi bir rehabilitasyon anlaşmasını veya toptan satış sözleşmesini bile kaybedebilirsiniz. Bu nedenle numaralarınızı bilin.

İşletmeniz İçin Doğru Gayrimenkul Fiyatlandırma ve Pazarlama Yazılımını Bulma

Sayılarınızı bulmak ve bilmek için matematikçi olmanıza gerek yok. Belli bir derecede sayı sıkıştırma konusunda size yardımcı olabilecek binlerce uygulama ve yazılım var. Ama soru şu:

  • Sahteden gerçek anlaşmayı nasıl anlarsınız?

  • İş ihtiyacınızı karşılayan doğru yazılımı nasıl seçersiniz?

  • Doğru yazılımla eşleştirebilmek için işletmenizin ihtiyacını nasıl anlıyorsunuz?

Hangi yazılımın işinize uygun olduğunu bilmiyorsanız, tüm bu sorular çözümsüz kalacaktır. Tek bir karışıklık, işinizi mahvedebilecek yanlış bilgilerin üretilmesiyle sonuçlanabilir.

Örneğin, bir rehabilitasyon merkezi, toptancılar, brokerler, acenteler ve ticari gayrimenkul yatırımcıları ve geliştiricileri aynı veya farklı yazılımı kullanabilirler, Özellikle bunlar, kullanım amacına bağlı olarak farklı kullanıcılar için farklı sonuçlar verebilir. Bazı yazılımlar, bir kullanıcı kombinasyonuna hizmet edecek şekilde uyarlanırken, bazıları yalnızca bir tür pazara hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır.

Diğer bir örnek ise gayrimenkul yatırım sektöründeki kiralama sektörüdür. Kiralama pazarını hedeflemek için tasarlanmış herhangi bir yazılım, ev çevirmek yerine kira gelirine daha fazla güvenen her ev sahibi, ev veya mülk sahibi için çok faydalı olacaktır.

İşte orada. Umarım yukarıdaki açıklama, gayrimenkul iş ihtiyaçlarınıza uygun doğru yazılımı nasıl bulacağınızı anlamanıza yardımcı olur.

Tecrübelerime göre, sadece mülk değerlemenizi değil, aynı zamanda rehabilitasyon, analiz ve kapanış işlemlerini çok daha hızlı yapabileceğiniz bu ücretsiz yazılıma rastladım. Yazılım, yakınınızdaki alıcıları veya satıcıları bulmanıza ve ayrıca kredi verenleri bulmanıza ve projeniz için fon almanıza yardımcı olmakta daha da ileri gidebilir. Borç verenleriniz ve ortaklarınız için kolayca etkileyici ve inandırıcı bir sunum oluşturabilir, el ilanları oluşturabilir ve potansiyel alıcılarınıza e-postalar gönderebilir ve onların e-posta göndermelerini veya sizi hemen aramalarını sağlayabilirsiniz.

Bir meslektaşım bana bu araçtan bahsetti, aslında özgür bir yazılım ve şimdi sizinle paylaşıyorum. Borç verenler için gelen anlaşmaları analiz ederken kesinlikle en iyi şey budur.

Bana daha sonra teşekkür edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.