Tuesday, January 25th, 2022

Edinburgh’da Veri Kurtarmaya İhtiyacınız Varsa Kim Yardımcı Olacak?

Günümüzde herkes dijital dünyada ve sonuç olarak en önemli verilerin çoğu sanal alanda. Sık kullandığınız çeşitli bulut hizmetlerinde ve cihazlarda depolanan tonlarca kişisel ve profesyonel veriye sahip olabilirsiniz. Bulut hizmetleri, gezegendeki herhangi bir yerden verilere erişmenizi sağlayabilir, ancak bu ana bilgisayarlarda kimsenin saklamadığı bazı hassas bilgiler vardır. Genellikle sabit disklerde depolanırlar. Şimdi, sabit sürücülere bir şey olursa, veri kurtarma zor bir durum olabilir.

Bu nedenle, Edinburgh’da veri kurtarma sorunuyla karşı karşıyaysanız, Dataclinic sizin için en iyi seçimdir. Bilgilerinizin mümkün olan en verimli şekilde alınmasını sağlamak için çeşitli hizmetler sunarlar. Şirketin Edinburgh ve Glasgow’da kurtarma merkezleri var ve sorununuz ne olursa olsun size yardımcı olabilirler. Bu Edinburgh şirketi tarafından sunulan en yaygın hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir.

Sabit sürücü verileri

Yukarıda belirtildiği gibi, sabit sürücülerden verilerin kurtarılması zor olabilir. Sürücünün zarar görmesinin çeşitli nedenleri vardır ve bu nedenle çözümün soruna göre olması gerekir. Şirket, sabit sürücüden tam veri kurtarma sağlamak için en gelişmiş teknikleri kullanır. Herhangi bir sürücü markasından ve CRC hatası, eksik veriler, yanıt vermeyen sabit sürücüler ve daha fazlası dahil olmak üzere herhangi bir arızadan veri almak için gelişmiş donanım ve yazılım kullanılabilir.

Maliyet konusunda şüpheniz olsa bile, bu şirket ‘veri yok-ücret yok’ politikası izliyor. Bu, bir sorununuz varsa, sürücüyü evinizden alacakları ve bazı incelemelerden sonra veri kurtarma maliyeti hakkında size bilgi verecekleri anlamına gelir. Devam etmek istemiyorsanız, onayınız olmadan hiçbir kurtarma işlemi başlatılmayacaktır. Şirketin uzmanları, sabit sürücüyü kesinlikle açmama konusunda tavsiyede bulunsalar da, hasarı daha da artırabilir.

Cep telefonu verileri

Cep telefonu veri alımı, günümüzde insanların karşılaştığı belki de en yaygın sorundur. Cep telefonları veya akıllı telefonlar günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Herkes onları sürekli olarak eğlence veya profesyonel amaçlar için kullanıyor. Sonuç olarak, herkesin bu cihazlarda depolanan yüksek miktarda hassas bilgisi vardır ve onlara bir şey olursa, veri kurtarma herkes için büyük bir sorun haline gelir.

Bu durumda Dataclinic, normal tamirhanelerden çok daha gelişmiş oldukları için size çok yardımcı olabilir. Buradaki uzmanlar, herhangi bir akıllı telefon markasını idare edebilir ve telefona neredeyse her türlü zararda erişilemeyen verileri kurtarabilir.

sunucu verileri

Bu sık olmasa da, bir çökme durumunda verilerinizi farklı sunuculardan almanız gerekebilir. Çoğu şirket sunucu veri kurtarma hizmetleri sunmaz. Ancak Dataclinic, verileri geri almanıza etkili bir şekilde yardımcı olabilecek RAID konusunda özel bir uzman ve uzman ekibine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir