Tuesday, January 25th, 2022

E7 Cowin İncelemesi – Gürültü Engelleme Güzel Bir İş Yapıyor!

Kulaklık söz konusu olduğunda, eminim birçoğunuz Sony gibi şirketlerin pahalı fiyatlarla kulaklık pazarına hakim olduğunu biliyordur. Ancak bu yazımızda Sony’den bahsetmeyeceğiz, fiyatı uygun olan daha nezih markaları değerlendirelim. Cowin E7, Guangdong, Çin’deki Cowin Electronics’ten nispeten yeni bir profesyonel hoparlör üreticisi. Yazma sırasında, profesyonel hoparlör üreticisi 13 yıl önce 2006’da kuruldu. O zamandan beri, bu marka satışlarında fırladı ve 7.000’den fazla olumlu müşteri yorumu ile Amazon’da en çok satılan ilk 5 kulaklıktan biri haline geldi. Öyleyse, bu gürültü önleyici kulaklığı çekici kılan temel özelliklere bir göz atalım.

Gürültü Engelleme

Bu gün ve çağda, sizi biraz rahatlamaya veya en sevdiğiniz şarkıları dinlemeye odaklanmanıza neden olabilecek kirli seslerle dolu canlı bir ortamda yaşıyoruz. inek E7 Aktif Gürültü Engelleme Bu özellik, bir biçme makinesini, elektrikli süpürgeyi veya öğütücüyü susturmak için iyi bir iş çıkarır ve hatta uçak gürültüsünü bütünüyle kapatabilir. Bazen gürültü engelleme özelliği çok gevşek olabilir ve aşırı hareketler sonucunda çatırdayabilir.

Ses kalitesi

Bu günlerde net iletişim kurmak ne kadar önemli. Bu, yüksek kaliteli seslere sahip ve 20Hz ila 20kHz frekanslarla çalışan Cowin E7 kulaklıkları takmak için geçerlidir. Ses kalitesi, en düşükten en yüksek ses düzeyi ayarına kadar net, net ve dinlemesi kolay kalır. Kulaklığınızı en yüksek ses seviyesine ayarlamanın, dinlediğiniz şarkıya bağlı olarak son derece yüksek sese neden olabileceğini unutmayın. Ayrıca, bilgisayarınızdaki cızırtılı sesleri en aza indirmek için doğru ses sistemi ayarına sahip olduğunuzdan emin olun.

Pil ömrü

Uzun ömürlü pil ömrüne sahip kulaklıklara sahip olmak, en sevdiğiniz müzikleri, podcast’leri dinlemek veya saatlerce oyun oynamak için çok önemlidir. Cowin E7, rahatlamanıza ve seslerin keyfini çıkarmanıza izin vermek için 30 saat çalma süresine sahip lityum pil içerir. Hatta 6 ila 7 saatinizi en sevdiğiniz şarkıları dinleyerek geçirebilirsiniz ve bu, pil ömrü iyi durumdayken tüm günü uçaklarda ve havaalanlarında seyahat ederek geçirmek gibidir.

Bluetooth

Bluetooth bağlantısının hızı ve mesafe kapsama alanı, herhangi bir kulaklık için çok önemlidir. Cowin E7 tam da bunu sağladı, 80’den fazla mesafeyi ve yıldırım hızında bağlantıyı kapsıyor. Sonuç olarak, kulaklık seslerinizde statik, düşme ve parazit yaşamayabilirsiniz. Kullanmadan önce, en iyi sonucu elde etmek için kablosuz bağlantınızın sabit olduğundan emin olun. Kulaklıklar ayrıca alternatif olarak kablolu bağlantı ile birlikte gelir.

Mükemmel Fiyat ve Destek

Son fakat en az değil, kulaklıkların yanı sıra yumuşak kulaklık ve yastıklı kafa bandı ile konforlu bir şekilde donatılmıştır. Cowin E7 fiyatı, tüketicilerin çoğu için makul ve uygun fiyatlı. 18 aylık bir garanti kapsamındasınız ve ilk 18 ayda yaşayabileceğiniz tüm kulaklık sorunlarına hızlı bir şekilde yanıt veriyorlar. Bu, çoğu kulaklık severin isteyeceği ekstra güvenlik sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir