Tuesday, January 25th, 2022

E-posta Pazarlama Yazılımı – GDO İncelemesi

GVO, Global Virtual Opportunities şirketinin kısaltmasıdır ve uygun şekilde adlandırılmıştır. Toplu e-posta pazarlamasından yararlanan birkaç şirketten biri olan GVO, web barındırma şirketlerinin ön saflarında yer almaktadır. Basit bir toplu e-posta hizmeti sunmayan GVO, kullanıcılarına güvenli web barındırma hizmeti sunar ve bunun üzerine toplu e-posta ve e-posta pazarlama hizmetini yerleştirir. Bu GVO incelemesi, şirketi neden seçmeniz gerektiği konusunda bilmeniz gereken her şeyi size anlatacaktır.

Global Virtual Opportunities bir spam şirketi değil. Spam gönderenlerden senin ya da benim kadar nefret ediyorlar. E-posta pazarlama yazılımlarının kullanıcının yapmasına izin verdiği şey, düşük maliyetle bir liste oluşturmaktır. Diğer şirketlerin yalnızca 5.000 abone için 50$ veya daha fazla ve 10.000’den fazla abone için 130$’dan fazla ücret alabileceği durumlarda, Global Sanal Fırsatlar 10.000’e kadar olan bir listeyi tamamen ücretsiz olarak sağlar.

Sadece bu değil, şirket müşteri hizmetleriyle gurur duyuyor. E-posta pazarlama yazılımınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, Global Sanal Fırsatlar size yardımcı olmaya hazırdır. Bilgilerinizin güvende olduğu anlamına gelen yüksek kaliteli bir veri merkezlerine ve yenilmez güvenilir web barındırma hizmetlerine sahiptirler.

Aweber, GoToMeeting ve Vimeo gibi hizmetleri çok düşük bir maliyetle ücretsiz olarak sunarlar. Global Virtual Opportunities’in bunlara yanıtı, markalı ürünlerle tamamen aynı hizmeti veren ancak kullanıcıya hiçbir maliyeti olmayan patentli Eresponder Pro, GVOConference ve Easy Video Producer yazılımlarıdır. Bu araçlar, gelirinizi artırmanıza ve e-posta listenizi oluşturmanıza olanak tanır.

Eresponder Pro, özellikle otomatik yanıtlayıcı hizmeti için kullanışlıdır. Bilmeyenler için ve otomatik yanıtlayıcı, kendisine gönderilen herhangi bir e-postaya otomatik olarak yanıt veren bir programdır, tatildeyseniz ancak gelen kutunuz için endişeleniyorsanız ne yapmanız gerektiğine mükemmel bir cevap. Eresponder Pro, otomatik yanıtlayıcınızın, zaman aşımına uğramış e-postalar göndermenin yanı sıra tıklama oranlarını ve diğer SEO seçeneklerini izleyen kişiselleştirilmiş mesajlara sahip olmasını sağlar. Otomatik yanıtlama hizmeti, yüzlerce hatta binlerce e-postayı tek bir düğme tıklamasıyla hızlı ve acısız bir şekilde doğrudan listenize teslim edebilir.

Prospecting System Software, kullanıcının açılış sayfaları oluşturmasına ve yakalama sayfalarını kolaylıkla oluşturmasına yardımcı olur ve ayrıca o sayfa için tüm reklam metnini yazar. Yalnızca kopya oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda etkili bir kopya oluşturur, sizi pahalı bir metin yazarı tutma veya Elance veya Odesk gibi bir hizmeti ne yaptığını bilmeyen birini işe almak için kullanma zahmetinden kurtarır. Bu sistem, otomatik yanıtlayıcınıza bağlanır, böylece her ziyaretçi için kolayca kişiselleştirilmiş sayfalar oluşturabilir.

Global Virtual Opportunities, herhangi bir kullanıcı için çok fazla yazılıma ve çok fazla potansiyele sahiptir. Umarım bu GVO İncelemesi size yardımcı olmuştur ve hizmeti kullanmanızı tavsiye ederim. Kitleler tarafından keşfedilmeden hemen üzerine atlayın ve maliyetini artırın, çünkü şu anda daha iyi bir değer yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir