Tuesday, January 25th, 2022

Dream Smart Surf Secure – Casus Yazılım Dedektörü Yazılımını Kullanın

Bilgisayarınız sebepsiz yere çalışmayı durdurduysa veya kilitlendiyse veya gizlice dosyalarınızı kaybettiyseniz, yanlışlıkla bir bilgisayar korsanının bilginiz olmadan bilgisayarınızı yönetmesini sağlayan bir RAT (uzaktan yönetim aracı) indirmiş olabilirsiniz. İnternette çalışırken bilgisayarınızın hızını yavaşlatır. Casus yazılım dedektör yazılımı, belgelerinizi ve bilgisayarınızı bozan ve korunmanızı kolaylaştıran tüm virüsle maksimum koruma vaat eder.

İnternette gezinirken eğlenmenizi engelleyen sürekli açılır pencerelerden bıktınız mı? Daha sık hackleme sorunu mu yaşıyorsunuz? Açılır pencerenin istenmeyen rahatsızlığı nedeniyle favori web sitelerinizi ziyaret etmeyi bıraktınız ve çevrimiçi oyun oynamayı bıraktınız mı???? Tüm bu soruların cevabı, bir ateş topu görevi gören ve kişisel bilgisayarınızı virüslerden, açılır pencerelerden koruyarak güvenlik sağlayan ve böylece keyfinizi kesintiye uğratan tüm can sıkıcı açılır pencereleri engelleyen Spyware korumasıdır. Böylece Spyware dedektör yazılımı, kişisel belgelerinizi hackleyerek mutluluğunuzla sizi soymaya çalışan bilgisayar korsanlarından tam koruma sağlar.

PC’deki Özel Belgeleriniz Risk Altında mı?

Basitçe cevaplamak gerekirse, evet. İnternetinize her eriştiğinizde, bilgisayarınıza korumasız ve bozuk virüsler veya çerezler ve izleme cihazları yüklenir. Casus yazılım cihazları, İnternet aktivitelerinizi takip etmek ve böylece şifreleri elde etmek veya kişisel dosyalarınızdan önemli bilgiler toplamak için tuş vuruşlarınızı hacklemek için kullanılabilir. Bu nedenle, casus yazılımlardan kaçınmak için, gizliliğinizi koruyan ve hırsızlığı tanımlamaya yardımcı olan ve böylece bilgilerinizin çalınmasını önleyen Casus Yazılım Önleme yazılımı yükleyin. Casus yazılım algılama yazılımının başlıca özelliklerinden biri, bir bilgisayarın işleyişini bozabilecek tehdidi engellemesidir.

Casus yazılım, yalnızca kullanıcı çevrimiçi olduğunda değil, aynı zamanda kullanıcı İnternette çalışmıyorken bile açılır pencereleri uyandıran tam bir baş belası ve gizlilik tehdididir. Casus yazılım temizleme programı, bilgisayar dosyalarınızı ve belleğinizi hızla tarar ve casus yazılımları algılar. Verilerini bozmak ve kesmek için İnternet bağlantılarıyla bağlantı kurmaya çalışabilecek tüm istenmeyen İnternet hedeflerini kaldırır. Bu nedenle, Casus Yazılım algılama yazılımı, bilgisayarınızı gizli yazılımlara karşı korumak ve ayrıca tuş vuruşu kaydedicilerini ve diğer tehditleri algılamak için tasarlanmış bir araçtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir