Tuesday, January 25th, 2022

Daha İyi Sonuçlar İçin Bu Eklentileri QuickBooks Yazılımınızla Entegre Edin

QuickBooks muhasebe yazılımı, 400’den fazla bulut muhasebe çözümünden oluşan kapsamlı bir diziyi destekler. Bu eklentiler, kullanıcının belirli muhasebe işlemlerini tamamen otomatikleştirmesine ve çalışanlarını, envanterini ve bir işletmenin diğer kaynaklarını doğru bir şekilde izlemesine olanak tanır.

Ancak, bir kişinin bu kadar uzun bir listeden en iyi QB eklentilerini seçmesi çok zordur ve bu nedenle, QuickBooks için en iyi 8 eklentiyi seçiyoruz.

1. Sayfalar

Tsheets, QuickBooks ile kolayca entegre edilebilen çok kullanışlı bir zaman izleme eklentisidir. İster bir çalışma programı oluşturmak veya atamak ister daha iyi bir zaman takibi olsun, Tsheets yazılımı sizin için her şeyi yapar. Daha doğru ve gerçek zamanlı veriler sağlayan GPS özellikli bir uygulamadır. Çevrimdışıyken bile bu uygulamaya ayrıntıları girebilirsiniz ve tekrar çevrimiçi olduğunuzda veriler güncellenecektir.

2. Yöntem CRM

Müşteri ilişkilerini yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, ancak Metod CRM ile müşteri ilişkileri yönetimini kolay yoldan yapabilirsiniz. Müşterilerin yerleşik bilgilerini sağladığı için Method CRM ile veri tekrarı konusunda endişelenmenize gerek yok.

3. Beni Say

Bir muhasebeciyseniz ve bordro işleminin günlük çalışma saatinizden çok fazla zaman harcadığını düşünüyorsanız, Count Me In favori uygulama listelerinizde sayılabilir. QuickBooks yazılımı ile entegre olarak çalışanların maaşlarını belirlemek için giriş ve çıkış zamanlarını listeler.

4. Akvaryum Envanteri

ile kolayca entegre edilebilen, kişiye özel bir yazılımdır. QuickBooks muhasebe yazılımı. Depo ve üretim yönetiminin yanı sıra varlık yönetimi için de çözümler sunmaktadır.

5. SOS Envanteri

Envanter yönetimi hakkında konuşurken, QB çok temel görevleri yerine getirir ve envanter yönetimini geliştirmek için SOS Envanteri’ne ihtiyacınız olacaktır. SOS envanteri ile kalemler için kayıtlar oluşturabilir ve daha sonra bunları işlemlerde de kullanabilirsiniz.

6. Avalara

QuickBooks ile verginizi verimli bir şekilde yönetmek istiyorsanız, kesinlikle Avalara’ya ihtiyacınız olacak. Avalara ile karmaşık ve uzun vergi yetki alanlarında bile vergilerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

7. İşlem Pro İthalatçısı

Kullanıcı tercihi veya araç kullanılabilirliği nedeniyle, QuickBooks tek başına tüm muhasebe verilerini koruyamaz. Muhasebeciler Excel veya Metin biçiminde bazı dosyalar oluşturabilir ve burada İşlem Pro İthalatçı, bu tür dosyaların kolayca QB’ye dönüştürülmesini sağlar.

8. Faturalandır ve Öde

Bu eklenti QuickBooks ile ödeme tahsilatı, fatura, para yatırma ve kayıt tutma amacıyla kullanılabilir. Bill and Pay, çeşitli çevrimiçi ödeme modlarını kabul eder ve bu nedenle piyasada en çok tercih edilen eklentilerdir.

QB ile entegrasyon için kullanılabilecek birçok eklenti olmasına rağmen, eklentileri seçerken çok dikkatli olmalısınız, sanki bir sürü gereksiz eklenti ekleyecekmişsiniz gibi QB’niz yavaşlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir