Tuesday, January 25th, 2022

Cox E-posta Desteği ile İlerleyin

Cox e-posta Desteği gezegenin her yerinde yaygın. İşte sağladıkları Cox Konut hizmetleri

Cox Kablo TV

Dijital video kaydedici

Cox Yüksek Hızlı web

Cox Dijital telefon

Cox Ev Güvenliği

Neden COX E-posta ve alternatif hizmetleri kullanmalısınız:

Cox, ağımıza yatırım yapmaya ve müşterilerin bizden beklediği şeyi sunmaya devam ediyor: müşteri lideri yüksek hızlı web hizmeti ve benzeri olmayan bir müşteri deneyimi. Müşterilerimizin herhangi birine veya tümüne gigabit hızları sağlamak için zahmetli çalışma eğiliminde değiliz, ancak yine de hızları artırma ve değerli seçenekler ekleme eğilimimiz var.

En etkili yüksek hızlı web hizmetini sağlama sözünü yerine getiren Cox, son on dört yılda en çok beğenilen paketlerinde web hızlarını yüzde 1.000 oranında abarttı ve son zamanlarda en çok beğenilen hızlarının hızlarını ikiye katladı. yıl. Bu son hız artışıyla birlikte, birden fazla cihazda kesintisiz bir akış uzmanlığı ile birlikte, son kelime hizmet paketine sahip Cox Yüksek Hızlı web müşterileri artık:

2 ve 0,5 dakika içinde beş GB yüksek çözünürlüklü bir film indirin

Bir saniye içinde elli MB’lık bir hamle indirin

Bir saniyenin altında on MP3 şarkı indirin

Yirmi beş MB’lık bir YouTube klibini bir saniyeden kısa sürede indirin

Cox, en yeni kablosuz web enstrümantasyonuyla birlikte en hızlı ev içi Wi-Fi hizmetine erişim sunar. Evin dışında, Cox müşterileri için Cox Wi-Fi noktalarına erişim ücretsizdir Dünya Sağlık Örgütü, Cox High-Speed ​​web’in en sevilen, Premiere final veya Gigabit paketlerini satın alır.

“Ultra hızlı bir Cox Yüksek Hızlı web bağlantısının avantajları evin en uzak köşesine kadar uzanıyor. Müşterilerimiz hareket halindeyken, Cox Wi-Fi etkin noktalarına ve ülkenin en büyük Wi-Fi’sine ücretsiz erişime sahip olacaklar. -Ülke genelinde 400.000’den fazla Kablolu Wi-Fi etkin noktasından oluşan Fi ağı,” aynı Wolfe. “Bu sıcak noktalar, doğal çöküntü ve ülke çapında, aşk restoranları, alışveriş merkezleri, spor sahaları, parklar ve plajların yanı sıra Phoenix demiryolu ve şehir alanı içinde bir adet 200 Cox Wi-Fi erişim noktası boyunca halka açık alanlarda bulunuyor.”

Abartılı kaliteye ek olarak, web kullanımı her 2 yılda bir ikiye katlanıyor ve alışveriş yapanlar ev ağlarına çok sayıda cihaz ekliyor. Bugün, tipik bir evde, web’e bağlı altı cihaz var ve bu aralığın on bir cihaza sıçraması bekleniyor. Cox, bu trendlerin ön saflarında kalmak için hizmet tekliflerini sürekli olarak geliştirmeye kendini adamıştır ve hız, kullanışlılık ve müşteri seçimi için son 20 yılda pazarlarında geniş bant lideri olmuştur.

Bu nedenle, yüksek hızlı ve önemli bilgi dosyalarıyla çalışan ve destekleyen COX E-postasını kullanmanız gerekir. Cox e-postanızı yine de görünümünüze kaydetmediyseniz veya etkilemediyseniz, işte bunun için atılacak adım:

Adım 1: Ayarlar’a gidin

Ekranın en üstünde, Ayarlar > Posta’yı seçin.

Seçenekler altında Hesaplar > Bağlı hesaplar’ı seçin.

Her bölgede tüm seçenekler mevcut değildir. Bağlı hesaplar olasılığını görmüyorsanız, bu özellik hesabınız için orada olmayabilir.

2. Adım: E-posta adresinizi girin

Bağlı hesaplar altında, yeni klasör oluştur düğmesini seçin.

E-posta hesabınızı bağlayın sayfasında, tam e-posta adresini girin (örneğin, stacy@cox.com ) ve net üzerinde Outlook’a eklemek istediğiniz hesabın imzasını ve Tamam’ı seçin.

ÖNEMLİ: Outlook’un alternatif hesabınız için sunucuya bağlanamadığına dair bir mesaj alırsanız, geri seçin ve hesabınız için doğru e-posta adresini ve imzayı girdiğinizden emin olun.

Bağlanmaya devam ederseniz, posta sağlayıcınız IMAP üzerinden bağlanmayı desteklemiyor olabilir. POP üzerinden bağlanmaya çalışın. Yönergeler için aşağıdaki bir çevrimiçi hizmet tedarikçisinden (POP hesabı) BİR e-posta hesabı bağlayın bölümüne bakın.

Bir doğu eyaletindeyseniz, gelen sunucu adresi için “pop.east.cox.net” ve giden sunucu adresi nedeniyle “smtp.east.cox.net” girin. Batı eyaletlerinde, ayrı ayrı “pop.west.cox.net” ve “smtp.west.cox.net” girin. Cox, hesabınız oluşturulduktan sonra size bölgesel konumunuz hakkında bilgi sağlar

3. Adım: Outlook’u Yenileyin

Bir bağlantı kurulduğunda, Outlook’un e-postanızı indirdiğini göreceksiniz. Kapat’ı seçin.

Aktarımın tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol etmek için sayfanızı birkaç dakika yenileyin.

Herhangi bir nedenle görünümünüzde Cox e-postasını kullanamıyorsanız veya görünümünüzde veya görünümünüzde olumsuzluk varsa, E-posta, daha sonra Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada müşterileri için +1-800-982-1502 numaralı ücretsiz numaradan bizi doğrudan arayabilir ve birlikte düzenlenmiş web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Cox Destek ve Outlook ekibimiz, sabırla sizinle ilgilendikten sonra olumsuz yönlerinize cevap verebilir ve olumsuz yönlerinizin derinliklerine inebilir, böylece size optimum sonucu sunabiliriz. Öncelikli sloganımız, yüzlerindeki gülümsemeyle müşteri memnuniyetidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir