Tuesday, January 25th, 2022

Amazon Echo Show 2. Nesil İnceleme

Amazon Echo Show 2. Nesil dünyaya getirildi ve daha da iyi ses ve daha iyi bir görünüm sağladı. Echo Show, piyasaya ilk sunulduğunda herkesin ne sunduğundan emin olmadığı cihazlardan biriydi. Ne de olsa, Google Asistan gibi görüntülü aramadaki bazı büyük isimlere karşı çıkıyordu. Ancak, Amazon Echo Show’un ilk nesli, birçok kişinin iyi olacağını söylediği şeyi yaptı. Yemek pişirirken yemek tariflerine bakmak için mutfakta olması kullanışlıydı ve hepsi bu kadardı. Ancak ikinci nesille birlikte geçmişteki hatalardan ders almışlar ve ikinci nesli insanların dikkatini çeken bir şey haline getirmişler.

Özellikler

Amazon Echo Show 2. Nesil, insanlar için ilk çıktığında olduğundan daha iyi bir görünüm sağlayan bazı iyi boyut ve sesleri artırıyor. İnsanların fark edeceği özelliklerden bazıları şunlardır:

– 10.1 inç ekran

– 720P tam HD ekran

– Görsel çekicilik için arkaya monte hoparlör

– Koyu kömür veya açık kumtaşı renginde mevcuttur

– Akıllı ev kontrollerinin eklenmesi

– Komutlarınızı orijinal Echo’dan daha uzak bir mesafeden duyma yeteneği

Bunlar görülen özelliklerden sadece birkaçı. Sesin büyük bir gelişme olduğunu ve bu cihazı akıllı ev entegrasyonuna izin veren tablet benzeri bir cihaz arayanlar tarafından göz önünde bulundurulması gereken bir cihaz yapan şey olduğunu söylemek isteriz.

ile olduğu gibi Amazon Yankı Gösterisi 2. nesil inceleme, bu cihazın hala bazı dezavantajları olabileceğini belirtmeliyiz. Görülebilecek en önemli şeylerden biri, bu cihazdaki görüntülü görüşmenin, son sürümle karşılaştırıldığında gerçekten herhangi bir güncelleme verilmediğidir. Hala biraz garip. Ancak Amazon, Skype’ı sesli arama için cihaza entegre ediyor, bu da bu cihazı kaldırımın önüne geçirebilir.

Ayrıca Echo Show, Fire TV Recast ile entegre edilmiştir, böylece bu ekran evinizdeyken canlı TV’yi ekrana koyabilirsiniz. Ocağın başında durup bir tarif ararken, bunu yapan profesyonelleri izlemeyi tercih ettiğinize karar verdiğinizi hayal edin! Buradan sonra yemek pişirmeye karar verme şeklinizi değiştirebilir.

Karar

Amazon Echo Show 2. Nesil incelemesine bakıldığında, rekabete karşı daha iyi bir performans göstermesini sağlayan bazı kesin iyileştirmelerin yapıldığı görülebilir. Akıllı ev cihazları tüm öfke haline geliyor ve Amazon, kapıdan ilk çıkışında kötü bir performans sergiledi. Ancak Amazon yankısı 2. nesil doğru yönde atılmış bir adımdır. Rakiplerinin yaptığı her şeye sahip olmasa da, böyle bir cihazı satın almak isteyenler için potansiyel gösteren harika bir başlangıç ​​cihazıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir