5 דרכים לגרום לעט ריגול מת לעבוד

אם יש לך עט ריגול, לפעמים נראה שהוא פשוט תקוע כשהאור דולק, או מת ולא נדלק. כתבנו את הדוח הזה כדי להראות לך כמה מהטריקים שמצאנו כדי לגרום לזה לעבוד שוב.

1. בצע איפוס קשיח

רוב הזמן, רק הכנסת קצה מהדק בפתח מתחת לנורת המצב מאחור, וביצוע איפוס קשיח, יגרום ל-Spy Pen שלך לעבוד. פשוט כופפו קצה מהדק נייר קטן החוצה, והכנסו ישר לתוך הפתח. כאשר אתה נתקל בהתנגדות, לחץ קלות, ותוכל להרגיש את לחצן האיפוס לחוץ.

ודא שהוא נכנס ישר פנימה, ולא בזווית, אחרת אתה עלול לגרום נזק לחלק מהרכיבים שבתוכו. עזוב ונסה להפעיל אותו.

2. שלל את כבל ה-USB

אם אתה משתמש בכבל USB כדי לחבר את Spy Pen למחשב שלך, או למתאם מטען קיר 110V, יום אחד הכבל ייכשל. אם אתה משתמש בכבל ה-USB כי אתה לא יכול לחבר את העט ישירות למחשב, נסה פשוט לחבר אותו ישירות למחשב.

אל תשתמש ברכזת USB, מכיוון שלפעמים אין מספיק כוח עבור זה; פשוט חבר אותו ישירות ליציאת ה-USB של המחשב. במחשבים מסוימים, השתמש ביציאת ה-USB מאחור, מכיוון שיציאות ה-USB הקדמיות לפעמים חלשות יותר.

3. שלל את מטען קיר 110V

בדיוק כמו כבל ה-USB, גם מתאם מטען הקיר 110V ייכשל בשלב מסוים; אז אם נראה שהוא לא לוקח טעינה, נסה לטעון אותו במשך 3 שעות ביציאת ה-USB של המחשב. אם נורית המצב דולקת בזמן הטעינה, היא מקבלת חשמל לטעינת הסוללה.

4. החזר את עט הריגול למצב וידאו

למספר עטי ריגול יש מתגים למעבר למצב צילום, או מצב הפעלה קולית. אם תזיז את המתג לשינוי מצבים, ולא תחזיר אותו למצב וידאו, המחשב יגיד שהוא לא מזוהה. נסה להזיז את המתג חזרה למצב המקורי.

5. מחק ופורמט מחדש את עט הריגול

אם ה-Spy Pen מופיע בתור כונן נשלף במחשב האישי שלך, פשוט לחץ לחיצה ימנית על הסמל ושחרר את „פורמט“. לאחר מכן סמן את כפתור „פורמט מהיר“, ולאחר מכן לחץ על אישור. הכונן יימחק ויפורמט מחדש. זה בדרך כלל מטפל בכל עטים שמגיעים עד לכאן.

במחשב Apple, השתמש ב-Disc Utility כדי למחוק את הכונן ולעצב אותו כ-MS DOS 32. לאחר מכן הוצא כראוי; ב-Mac, לחץ לחיצה ימנית על הכונן ובחר הוצא. במחשב, לחץ על החץ הירוק שמאלה למטה בחלק הימני התחתון של הצג, ולאחר מכן לחץ על הוצא כדי להוציא את המכשיר כהלכה.

זה הדוח שלנו על „5 דרכים לגרום לעט ריגול מת לעבוד“. אם העט שלך עדיין לא עובד, ורכשת אותו מאיתנו, יש לך מדיניות ללא החלפת BS למשך 365 ימים. אם לא, תצטרך ליצור קשר עם החברה ממנה קיבלת את זה.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.