Tuesday, January 25th, 2022

2020’nin En İyi 3 Tableti: Bir İnceleme

Tabletin icadı her şeyi sonsuza dek değiştirdi. Ancak o zamandan beri piyasa yüzlerce tabletle dolup taştı. Her biri çeşitli özelliklere ve tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Mevcut en iyi tabletleri bulmayı çok zorlaştırıyor. En iyi üç tableti bulmak için interneti taradık. Aşağıdaki ilk üç seçimimize bir göz atın.

1.Samsung Galaxy Tab.A

Samsung Galaxy Tab.A harika bir seçenek. Tablet, muazzam depolama yetenekleri sunar ve değişen ekran boyutlarında mevcuttur. Ayrıca siyah ve gümüş olmak üzere birkaç renkte mevcuttur. Samsung inanılmaz bir elektronik üreticisi, Galaxy Tab.A, markadan beklentilerimizi karşılıyor.

Artıları

Maksimum Görünüm sağlamak için Minimum Çerçeve

Hafif Tasarım Sunar

Şık ve İnce Bir Biçime Sahiptir

Uzun Ömürlü Pil Ömrü

SD Kartın Eklenmesi

8MP Arka Kamera

Eksileri

Ön Kamera yok

2.Lenovo Tablet M10 Artı

Lenovo M10 Plus tablet, tercih edilebilecek bir seçimdir. Marka güvenilir ve tablet inanılmaz. O kadar çok özellik sunuyor ki. Ön ve arka kameralar, tüm önemli anları yakalamanıza olanak tanır. Tabletin boyutu kompakt ve hafiftir ve on inçten fazla bir ekran sunar. Octacore işlemci, tabletin hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Artıları

8MP otomatik odaklamalı Arka Kamera

5MP sabit odaklı Ön Kamera

Çocuk Modu

Uzun Ömürlü Şarj

Çift Taraflı Hoparlörler

Genişletilebilir SD

Eksileri

Ekran daha net olabilirdi

3.Fire HD 10 Tablet

Amazon, tablet tasarımında diğerlerinden önde. Birden fazla yüksek kaliteli tablet yarattılar. Her tasarım daha da güzelleşiyor. Amazon Fire HD10, sekiz çekirdekli işlemci sayesinde yüzde otuz daha hızlı. Pil ömrü tam şarjla on iki saate çıkarıldı. Tablet, video özelliklerine sahip 2MP ön ve arka kameralara sahiptir.

Artıları

Video Özellikli 2MP Ön ve Arka Kamera

12 Saat Pil Ömrü

Hızlı Şarj Yetenekleri

1080P Tam HD Ekran

64 GB Depolama Kapasitesi

Eksileri

Ekran Boyutu Ortalama

Çözüm

Bu tabletlerin her biri mükemmel bir seçimdir. Hepsi inanılmaz depolama yeteneklerine, kaliteli kameralara, uzun ömürlü pillere ve daha birçok özelliğe sahiptir. Bu tabletlerin her biri de uygun fiyatlı. Kalite ve maliyet arasındaki dengeyi bulmak önemlidir.

Çevrimiçi olarak harika ürün incelemeleri almak ve tüm teknik ihtiyaçlarınız için kişisel bir alışveriş asistanına sahip olmak istiyorsanız, mevcut birçok seçeneği görmek için çevrimiçi olarak biraz araştırma yapın. Bazılarını arıyorsanız 2020’nin en iyi tabletleri, yukarıdaki incelememize göz atın. Teknoloji sürekli değişiyor ve güncel kalmak önemlidir. Sürekli değişen dünyamızla birlikte büyümek için uyum sağlamamız gerekiyor. Sizinle, deneyiminizle ve çevrenizdeki dünyayla birlikte büyümeye devam edebilecek teknoloji, tabletler ve cep telefonları istiyorsunuz.

Tercih ettiğiniz bir tablet var mı? Bir yorum bırakın, kendi kişisel yorumlarınızı duymak isteriz. En sevdiğiniz kişisel tablet hangisi ve neden? Bize bildirin, size geri döneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir