10 טיפים לציור נופים באקריליק

צבעי אקריליק הם מגוונים וזה מועיל לציור נופים. אקריליק מדללים במים או במדיום אקרילי ליצירת שקיפות וחיקוי צבעי מים. הגוון משמש מהמיכל לעקביות בינונית. החל שכבות של צבע כדי ליצור אשליות של עובי כפי שניתן לראות בציור שמן.

10 טיפים:

1. שרטט או צייר את הנוף מהנוף המקורי, תמונה או מהדמיון שלך.

השתמש במשיכות עיפרון קלות, בעפרונות צבעוניים או בגיר כדי לשרטט קווי מתאר. קשה לכסות סימוני עיפרון כבדים אם יוצרים אלמנט שקיפות כמו מים או עננים דקים. ציור קווי מתאר באקריליק כדי למנוע סימני עיפרון.

2. השתמשו בטכניקת ציור שמן בהכנת משטח הקנבס עם פריימר רק אם המשטח מחוספס. השתמש בגסו אקרילי להחלקת משטחים מחוספסים. נייר מסחרי ובדי קנבס מוכנים לאקריליק.

אני אוהב לצבוע את המשטח שלי עם צבע לבן מכיוון שנראה שהוא מוסיף עוד גוף או עושר לשכבת הצבע השנייה. או לצבוע את הרקע בצבעים שונים כדי לסמן אזורים נבחרים. לדוגמה: כחול לשמיים, ירוק לאזורי יער וצהוב לשדה של פרחי בר.

3. האם אתה מצייר נוף בחוץ? בקבוק תרסיס של מים מזוקקים עוזר לשמור על לחות אקריליק או השתמש במעכבים או במדיומים יבשים איטיים כדי לשמור על לחות הצבעים.

4. תרגלו משיכות צבע מסורתיות, התנסו בטכניקות שונות ותנו לדמיון שלכם ליצור שיטות אחרות.

כדאי להתאמן בטכניקות צחצוח מגוונות בהן משתמשים אמנים. זה לטובתך להתנסות עם משיכות שונות באמצעות צבע דק, בינוני ועבה. אם אתה כמוני, תתנסה עם אובייקטים אחרים לאפקטים יצירתיים.

5. סכיני פלטה, מברשת שיניים, ספוגים, כדורי צמר גפן, מקלות יצירה, נייר ופריטים שונים אחרים יוצרים אפקטים.

אני מוצא את הטקסטורה כאתגר בציורי נוף. הטבע יוצר תחושות מישוש חלקות, מחוספסות, חוטי ועוד מגוון עם צמחים, עצים, עשבים, פרחים וצמחים אחרים. לגזע עץ יש קליפה גסה, להבי דשא צרים, חיי הצמח משתנים עם עלים חלקים עד קוצניים, לגופי מים יש תנועה ולסלעים יש משטחים מגוונים. שימוש בחפצים שונים עוזר עם מהמורות, נקודתיות, מחוספסות ומטושטשות. אתה תיהנה לגלות וליצור טקסטורות מגוונות עם או בלי מברשות. שכבות רבות של צבע ייצרו טקסטורה.

6. אסוף ידע בגוון.

קבל ידע על ראשוני, משני, חמים וקרירים וערבוב צבעים. אדום וירוק מייצרים חום, כחול וצהוב מייצרים ירוק. הסיבה להבין תערובות צבעים היא שהטבע אינו צבע אחד. נוף נוף משתמש בצבעים רבים יחד עם אור, כהה וצללים המייצרים מציאות לנוף שלך.

7. הכינו טבלת צבעים

ערבבו צבעים בכמויות קטנות כדי למנוע בזבוז. זוהי החשיבות עבור טבלת צבעים המספקת מנות ערבוב. התרשים הוא מדריך קבוע לדיוק וחיסכון בזמן. צבעי אקריליק מתייבשים במהירות, מערבבים במים כדי לשמור על לחות בזמן העבודה. מדיום אקרילי מעורבב לתוך צבעים עבור זמני עבודה ארוכים יותר.

7. הקדישו מקום ליצירת האמנות שלכם. עבודת אמנות צריכה לשבת על דלפק או על כן הציור למשך יום או יותר. תרצה להגביל אזור זה מאחרים. מקום אחסון עבור ציוד אמנות הוא חיוני..

8. נקו מברשות צבע לאחר כל סשן צביעה. מברשות סינתטיות עשויות מניילון או פוליאסטר וקל לשטוף אותן עם מי סבון. לאחר מכן, סחט יבש, עצב מחדש ואחסן במקום יבש ומאובטח כדי להבטיח אורך חיים ארוך יותר למברשות. את הצבע היבש על מברשת קשה מאוד עד בלתי אפשרי להסיר. צבעים אלה יכתימו בגדים; ללבוש סינר מגן או גלימה.

9. הגן על עבודה גמורה עם סילר. אחסן במיכל בטוח, קריר ויבש. אני מאחסן את הציורים שלי בקבצי קרטון ובקופסאות.

10. חתום על יצירות האמנות שלך. האם אתה מתכנן למכור את היצירות שלך? זכויות יוצרים על העבודה שלך.

אנשים שמציירים נופים אמיתיים או מדומים קוטפים את התועלת של כיף והישג. אמנים ילמדו הרבה על שילובי מרקם וצבעים.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.