שמות לתינוקות ושמות לתינוקות מכוכבי הקולנוע הנוצצים

הורים טריים בוחרים לעתים קרובות את שמות התינוק שלהם ואת שמות התינוקות מכוכבי הקולנוע הנוצצים. שמות כוכבי הקולנוע שנסתכל עליהם כאן חזקים ויפים מספיק כדי לגרום לנו לחלום. הם מושלמים עבור תינוקות חדשים.

ראשית, הבה נזכור כמה מהכוכבים הבולטים של העבר. בין הכוכבים הגברים, יש כאלה עם שמות נהדרים לתינוקות. מי יכול לשכוח את ליונל ברימור, ארול פלין, בלה לוגוסי, בזיל רת’בון וקורנל וויילד.

בין כוכבות הקולנוע המפוארות של העבר נמצאות מרלן דיטריך הגדולה, מירנה לוי, תדה ברה, ג’ין הארלו ושירלי טמפל. השמות הפרטיים שלהם יוצרים שמות חלומיים לתינוקות לכל גיל.

ועכשיו, הבה נסתכל על כוכבי הקולנוע הנוצצים של היום, שמותיהם ומשמעויותיהם.

שמות לתינוקות

הנרי הודג’ס – הנרי הוא שם אנגלי עם שורשים גרמניים. זהו שם עתיק ומשמעותו, „שלטון בית“. סדרה של מלכים אנגלים וצרפתים הבטיחה את הפופולריות שלה במשך מאות שנים.

זאק אפרון – זאק הוא שם עברי שמקורו בזכריה, או זכריה. זה אומר, „להתחזק“. הוא זכה לפופולריות מחודשת לאחר שנות ה-70.

לאונרדו די קפריו – לאונרדו הוא שם איטלקי עם שורשים גרמניים. זה אומר, „נועז כמו אריה“. שם זה היה אהוב בתקופת הרנסנס והוא פופולארי במידה בינונית שוב היום.

מורגן פרימן – מורגן הוא שם וולשי ופירושו, „גבול הים“. מורגן נתפס לרוב כשם משפחה ועדיין נדיר במידה מסוימת כשם פרטי.

יואן מקגרגור – יואן הוא שם גאלי ופירושו, „נולד מעץ הטקסוס“. מעט פופולרי בבריטניה, הוא נותר כמעט לא ידוע בארצות הברית.

Heath Ledger – השם האנגלי, Heath, מגיע מהשם של שיח קרקע הררי. השם יוצא הדופן הזה זכה לתהילה באמצע המאה ה-20.

שמות לתינוקות

גווינת‘ פאלטרו – גווינת‘ הוא שם וולשי שמשמעותו, „אושר“. זה יכול גם להגיע ממקום שנקרא Gwynedd. מקורו לראשונה כשמו של אדם במאה ה-19.

אווה לונגוריה פרקר – אווה באה מהעברית ומשמעותה, „מתן חיים“. השם התנ“כי הזה שהולך יחד עם „אדם“, היה פופולרי מאוד בימי הביניים. זה זכה לפופולריות חדשה במאה ה-20.

אנג’לינה ג’ולי – אנג’לינה באה מלטינית ומשמעותה, „כמו מלאך“. אנג’לינה הפכה לשם אהוב בסוף המאה ה-20.

Keira Knightly – Keira הוא שם סקוטי שמקורו בשמו של מקום שנקרא Keir. פירוש השם הוא „מבצר“, והוא נותר נדיר כיום.

מריל סטריפ – מריל הוא שם אירי שפירושו „ים בהיר“. שם אהוב מאוד בימי הביניים, הוא חזר לפופולריות בסוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20.

הילארי סוואנק – הילארי באה מלטינית ופירושה, „עליז“. שם עתיק יומין, הילארי היה אהוב מאוד בימי הביניים. זה שוב הפך פופולרי במחצית השנייה של המאה ה-20.

ובכן, זה בערך העניין. החלטה על שם לתינוק היא אומנות אמיתית. אולי, שמות התינוקות ושמות התינוקות הללו מכוכבי הקולנוע הנוצצים יעזרו לך בחיפוש אחר השם המיוחד הזה.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.