עפרונות צבעוניים חושניים ואומנותיים

הם רכים וכנועים. בין הצבעים היפים שלהם ניתן למצוא כחולים עזים, צהובים שטופי שמש, ירוקים עשירים, סגולים זוהרים וכתומים עסיסיים. הם מגיעים בקופסאות יפות, נרתיקים מניילון ספורטיביים וקופסאות עץ מלוטשות. הם מריחים טוב. גופם המצופה באמייל מתאים היטב לאצבעותיך ומגיב לנייר בנכונות שמעוררת השראה. אלו הם עפרונות צבעוניים באיכות טובה – לא העיפרון הרגיל שלך בשום צורה, צורה או צורה. כדי לתפוס אחד, לגעת בנקודה שלו בנייר היא, ובכן, חוויה חושנית ואומנותית.

האם אתה אוהב לצייר? אתה משרבט? חשבת לקחת שיעורי אמנות אבל לא רצית להוציא הרבה על חומרים? עפרונות צבעוניים הם התשובה!

מדיום אמנותי נפלא

אולי השקעת קצת זמן בציור – שום דבר: קריקטורות, דמויות דיסני, שרבוטים וכו‘. אולי אפילו הגעת רחוק והשקעת בעיפרון ציור. אם עשית זאת, גילית שעיפרון ציור שונה למדי מעיפרון רגיל. העופרת שלו רכה ויוצרת שחורים כהים, אפורים בינוניים מוצקים ואפורים בהירים אתרי.

אולי אז התחלת לחשוב על צבע, הלוואי שעיפרון הציור שלך יכול להיות גם צבעוני. זה יכול להיות! יש היום בשוק עפרונות צבעוניים באיכות טובה המגיבים היטב להצללה, שכבות של מספר צבעים, חסימה בצבעים אחידים ויצירת קווים מתפתלים ומלאי הבעה.

המשיכה הנוספת של עפרונות צבעוניים, מעבר ללידים הרכים, בעלי הפיגמנטים הכבדים והתגובה הנכונות לנייר, היא המחיר שלהם. פח של שנים עשר, עפרונות צבעוניים באיכות טובה ופנקס סקיצות באיכות טובה בגודל 9″ x 12″ יהיו הרבה מתחת לעשרים דולר. ואתה בדרך להפקת רישומים צבעוניים יפים, מבריקים ועשירים שישמרו על קביעותם ושלמות הצבע שלהם במשך עשרות שנים.

אחת שתיים שלוש

עכשיו חידדת את העפרונות הצבעוניים שלך ויש לך את לוח הסקיצות שלך. מה הלאה? התחל עם שרבוט. בדף ספר סקיצות חדש, קח צבע אחד – לא משנה איזה מהם) וצייר מערבולות, קווים, נקודות, מקפים, כל מה שעולה על דעתך. כסה את כל עמוד ספר הסקיצות. רק קח דקה לעשות את זה.

עכשיו תסתכל מקרוב על השרבוט שעשית. תראה מה אתה יכול למצוא. עצים? ציפורים? פרצופים? לא משנה מה תמצא, תוחם את התמונה על ידי מעבר על קווי התמונה על ידי הפיכתם לכהים יותר. טוֹב! כעת בחר צבע עיפרון צבעוני אחר למילוי התמונות. כעת חשבו על האזור שמסביב לשרבוט כרקע או הסביבה לתמונות שלכם.

עליך לבחור אזורים מסוימים למילוי בצבעים שונים. לדוגמה, אם מצאת, בשרבוט שלך, צורה שנראית כמו דג, צבע את הדג, מאשר צבע את האזור המקיף את הדג בצבעים שונים. זכור שאתה רוצה להדגיש את התמונה. איך אתה יכול לעשות את זה?

כוחה של התמונה

כדי להדגיש את תמונת השרבוט אתה יכול לעשות כמה דברים. אתה יכול להפוך את התמונה לכהה מאוד ולאחר מכן למלא את האזור שמסביב בצבעים בהירים. לחלופין, אתה יכול להפוך את התמונה לבהירה מאוד ולמלא את האזורים שמסביב בצבעים כהים. לחלופין, אתה יכול להשתמש בצבעים מנוגדים, לדוגמה, תמונה אדומה, רקע כחול – הסתכל מקרוב כדי לראות שהתמונה בולטת מהרקע. אני ממליץ לך לבחור באפשרות שהכי כיף לך לעשות!

הצללה והדגשה

אז עשית את השרבוטים ואתה מתחיל ללמוד מה העפרונות הצבעוניים שלך יכולים לעשות. אם לא התנסית בהפיכת אזורים מסוימים לצבעים אחידים או שיחקת עם הצללה של מספר צבעים יחד, עכשיו זו ההזדמנות שלך!

עם כל עיפרון צבעוני (צבע לבחירתך) צייר עיגול על דף ספר סקיצות חדש. אתה יכול להשתמש במצפן או בצלחת קטנה או באובייקט עגול אחר כתבנית ליצירת העיגול. כעת דמיינו שהאור יורד על הדף מהפינה הימנית העליונה. תרצה להתחיל להצלל את העיגול בצבע כהה (כחול, סגול, חום, שחור) במקום בו האור אינו – כלומר הצד השמאלי של העיגול. התחל לאט, מילוי לאורך הקו השמאלי של העיגול. זכור שכאשר אתה מצליל ומתקדם לכיוון מקור ההארה (פינה ימנית עליונה) ההצללה שלך תפחת. למה? כי ההצללה שלך, במונחי ציור, מייצגת צל והלבן של דף ספר הסקיצות מייצג את האור.

הִשׁתָאוּת! האם אתה יכול לראות את זה? המעגל הופך לכדור מואר, רק על ידי הצללה. האם זה לא מדהים איך אנחנו יכולים לשחזר את אשליה של אור וצל פשוט על ידי הצללה והדגשה של צורה גיאומטרית פשוטה?

אשראי נוסף

הלכת עד כאן ועכשיו אתה רואה כמה עפרונות צבעוניים מגניבים. ניצלתם את דמיונכם באמצעות שרבוטים ועכשיו יצרתם את אשליות המרחב, וכתוצאה מכך, הזמן. כמה מגניב זה? עכשיו, לך צעד קדימה. היכן שיצרתם אור על ידי אי צביעה כבדה, הביאו צבע עיפרון בהיר (צהוב, כתום או לבן). כעת צבעו באזור זה שהפסקת בהצללה. ניסים. אתה תראה איך הצבע הבהיר יותר לוקח על עצמו את תפקיד האור – משתלט על המקום שבו הלבן של דף ספר הסקיצות שלך הפסיק!

אתה אדם טוב יותר

אם הגעת עד כאן, אתה אדם טוב יותר. למה? כי התכווננת לכוחות היצירתיים המולדים שלך המזינים את כל הגוף והנפש שלך. למדת מיומנות ציור חדשה, והכי חשוב, יש לך צבעים יפים להשתמש בהם כדי לדמיין כל תמונה או חלום שעולה לך בראש! עפרונות צבעוניים נמצאים שם, ממתינים בפח הקטן והמקסים שלהם, בתיק הנשיאה מניילון או בקופסת העץ. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לדחוף חלק מהעבודה העמוסה של היום לצד אחד, לשבת, לפתוח את ספר הסקיצות שלכם עד האינסוף של דף נקי ולבן ולטבול את האצבעות בקשת העפרונות הצבעוניים. קֶסֶם!

לחלופין, אולי תרצה לשים את ספר הסקיצות שלך ועפרונות צבעוניים לתוך התרמיל שלך עם בקבוק מים וכריך. לאחר מכן צאו אל העולם בחיפוש אחר הסצנה או המקום הנכון להקלטה בצבעים מבריקים וקווים מלאי אומנות וחושניות.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.