עטים, עדיין מוצר שיווקי קידום מכירות יעיל

בכל מקום שאנחנו הולכים, אנחנו רואים עטים עם לוגו, ואפילו אני אשם שחשבתי, הו, סתם עוד עט, למה הם לא מקבלים משהו יותר מרגש? האמת היא שעטים הם עדיין מוצר שיווקי יעיל ביותר. אנשים לוקחים עטים שומרים אותו בארנק, במכונית שלהם, או שהוא מגיע למשרד או בבית, שם בסופו של דבר בן משפחה או עמית לעבודה הולכים איתו, הם משתמשים בו זמן מה וזה ממשיך לאדם הבא. מסיבה כלשהי אנשים לא מכבדים עטים כ“רכוש של מישהו“ ולכן הם לא חושבים פעמיים על ללכת עם עט, למעשה, רובם אפילו לא מבינים שהם עושים את זה. עד כמה שזה מטופש, זה יוצר שיווק מעולה, מכיוון שאנשים מפיצים את הלוגו שלך בכל מקום, לא היית יכול לקבל כל כך הרבה חשיפה בעצמך עם שום מוצר אחר אם היית מנסה!

בחברה שלנו לכל איש מכירות יש את הפריטים האהובים עליו להראות ללקוחות, אחת מסרבת להראות עטים כי היא מאמינה שהם משעממים ויש לנו עוד כל כך הרבה מוצרים מגניבים להציג. עוד אנחנו קוראים לו מלכת העטים כי היא מוכרת אלפי על אלפי עטים מדי שנה. הכרת חלק מהנתונים הסטטיסטיים על האופן שבו אנשים משתמשים בעטים עשויה לשנות את דעתך לגבי הצגת עטים ללקוחות שלך. אחרי הכל, כמעט כולם משתמשים בעטים כל יום ורוב הלקוחות יכולים להכניס עט כלשהו לתקציב שלהם איפשהו, גם אם הם צריכים להשתמש בתקציב של אספקה ​​משרדית.

PPAI (Promotional Products Association International) ערך סקר על השימוש בעטים ומצא ש-73% מהאנשים תמיד נושאים איתם כלי כתיבה. 83% משתמשים בעטים כדוריים על בסיס יומי וישמרו וישתמשו בו אם יינתן להם כמתנה חינם. מה עוד אפשר לבקש ממוצר קידום מכירות? אם אתה יכול להשיג 83% שימור של הפריט שלך, אתה יודע שרוב האנשים לא סתם הולכים לאחסן את הפריט שלך או לתת אותו. עטים הם גם מוצר פונקציונלי שכולם משתמשים בו וגם מוצר קידום מכירות יעיל, לכן הקפדה על הצגת כמה עטים לכל לקוח היא חיונית!

כמה עובדות מעניינות למחשבה בעת הצגת עטים או כלי כתיבה אחרים: מבין האנשים שנשאלו לגבי סוגי כלי הכתיבה שהם משתמשים בהם על בסיס יומי 83% משתמשים בעטים כדוריים כאמור לעיל, אך 36% משתמשים גם בעפרונות, 31% משתמשים בהדגשים , 30% משתמשים בעטי ג’ל ו-25% משתמשים בטושים כאשר 20% משתמשים בעפרונות מכניים ו-20% משתמשים בכדורי רולר. לכן, אם מישהו כן רוצה משהו קצת שונה, יש אפשרויות אחרות בקטגוריית כלי הכתיבה. כמובן שכפי שכולם בתעשייה יודעים, יש כנראה מיליוני אפשרויות שאנחנו יכולים להציג ללקוחות שלנו.

נתונים סטטיסטיים מפרסום PPB a PPAI יולי 2012

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.