כיצד לריבוע לוח מחצלת מסגרת תמונה לפני חיתוך חלון במחצלת

כאשר אתה הולך לחתוך לוח מחצלת תמונה אחד הדברים שרוב האנשים מתעלמים ממנו הוא הריבועיות של המחצלת. לפני שתתחיל לחתוך את פתח לוח המחצלת, עליך לוודא שלוח המחצלת שלך מרובע ובגודל נכון. ריבוע לוח מחצלת הוא השלב הראשון במסגור תמונה כאשר אתה ממסגר תמונה או מסגור תמונה מתחת לזכוכית.

אם אתה יכול לדמיין כשאנחנו ממסגרים תמונה כדי להיכנס ללוח מחצלת חלון, החור בלוח המחצלת צריך להיות קטן יותר מגודל התמונה עצמה כי אם אתה חותך את לוח המחצלת בדיוק באותו גודל כמו התמונה , התמונה הולכת ליפול דרך המחצלת או ליפול דרך החלון במחצלת. מה שאנחנו בדרך כלל עושים זה לחפוף את התמונה ב-5 מ“מ או רבע אינץ‘ בכל צד.

אם אתה מתכוון להשתמש בסרט מדידה כדי למדוד את התמונה שלך, זה לא אמין להשתמש בקצה סרט המידה. בדרך כלל הייתי נכנס לסימן 100 מ“מ ואז מוריד 100 מ“מ מהמדידה שלי. עכשיו על חלק מהסרגלים יש למעשה מדידות מדויקות שבהן יש אפס. אם יש לך סרגל, כמו סרגל חותך לוגאן, יש לו סימן אפס ברור ולכן אתה יכול להשתמש באפס כדי להתחיל למדוד את התמונה שלך.

ריבוע לוח המחצלת הוא פשוט אם תבצע את השלבים הבאים.

תזדקק לסרגל טוב מאלומיניום או פלדה, סכין שימוש באיכות טובה עם להבים ניתקים, קצת גרוטאות שטיח לחיתוך ועיפרון חד או השתמש בעיפרון מכני בגודל 0.5 מ“מ.

צייר שני קווים אלכסוניים על המשטח האחורי של לוח המחצלת שלך. זה לא משנה אם הם חותכים את הפינות או לא, כל עוד יש שני קווים ישרים שחוצים איפשהו באמצע הלוח.

מדדו לאורך אחד האלכסונים ממרכז הלוח, היכן שהקווים חוצים, עד לנקודה ליד פינת הלוח. המדידה לא חשובה אבל כדאי לנסות למדוד כמה שיותר ולבחור מספר שלם שקל לזכור. עשה זאת עבור כל צד מהמרכז לאורך כל אלכסון. סמן בכל פעם את אותו המרחק מהמרכז.

חבר את המידות הללו בקו ישר. עשה זאת עבור היקף הלוח וכדאי שיהיה לך מחצלת בריבוע מוכן למדידה לגודל הנכון.

מדוד את הגודל החיצוני של המחצלת שאתה צריך באמצעות הקווים המרוחקים כנקודת ההתחלה שלך.

גזרו את הלוח לגודל לפי הקווים המצוירים בעזרת סכין שימוש. ודא שאתה שם את הקצה הישר שלך בצד של הלוח שאתה רוצה לשמור. זה עוזר להגן על הלוח כי אם תחליק הוא יהיה לתוך הפסולת ולא לתוך הלוח שאתה רוצה לשמור.

זכור כי סכין השירות חותך לאורך המשטח השטוח שלה ולא את הקצה, כך שתהיה לך זווית רדודה בין הסכין והלוח. כך אתה מציג את משטח החיתוך המקסימלי של הסכין ללוח המחצלת.

טיפ נוסף הוא לוודא שאתה חותך לאורך הקצה האחורי של הסרגל ולא בצד המדידה. כשאתה עושה זאת אתה תשמור על הסרגל שלך ישר לאורך השנים במקום להישחק על ידי חיתוך חוזר ונשנה עם סכין השירות.

הכי קל לחתוך את הלוח במספר מעברים.

נקדו תחילה את הלוח ואז חתכו בהדרגה לעומק עם כל חיתוך עוקב. אין צורך לחתוך את הלוח במכה אחת, בניגוד לחיתוך חלון מחצלת השיפוע.

לאחר שגזרת את הלוח המרובע, תוכל להמשיך לשרטט את גודל החלון שלך בגב המחצלת על ידי מדידה פנימה מקצה הלוח.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.