כיצד ליצור ציור נהדר בעיפרון בצבע

לא כל כך קשה ליצור ציור עיפרון צבעוני למראה נהדר, אם אתה מכיר את שני הטיפים שאני עומד לחלוק איתך. לפני שאני נכנס לזה, אני רק רוצה לומר שאם לא עשית את הסקיצות שלך, עכשיו זה הזמן להתחיל להרים שוב את פנקס הסקיצות. הנה למה.

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא שרטוט חשוב לציורי העיפרון הצבעוניים שלך. אני יודע שאם אתה מחפש מדריכים לעפרונות צבעוניים, אתה כנראה רק מחפש כמה טיפים כיצד ליצור תמונות צבעוניות יפהפיות. למרבה הצער, רישומי צבע אינם רק על החלת חבורה של צבע יפהפה על משטח.

בטח, הצבעים עשויים להיראות נהדר, אבל אם אתה לא ממש טוב בלחבר ציור, יש גבול לכמה רחוק אתה יכול ללכת. שרטוט הוא דבר מיומנות. זה צריך קצת זמן להתפתח אבל זה נהיה קל יותר עם התרגול. הכישורים שלך הם מה שאתה תלוי בו כדי לעזור לך להתגבר על בעיות שאתה עלול להיתקל בהן כשאתה מצייר.

אז אם אתה רוצה לקפוץ על האקדח ולקפוץ ישר לציור בעיפרון צבעוני, אתה יכול ללכת מיד אבל אל תגיד שלא הזהרתי אותך. אם אתה לא מאמין לנקודה שלי, אתה יכול לצאת לשם כבר עכשיו ולקנות קופסה של עפרונות צבעוניים ופנקס סקיצות ולהתחיל לצייר. תלמד בדרך הקשה, אבל עדיין תלמד.

תלמד שהציור שלך לא יצא כמו שרצית כי לא ידעת כמה שכבות צבע ליישם. לא ידעת מתי עליך ליישם את ההדגשות. לא ידעת למה חפצים מסוימים נראים כל כך מזויפים. לא ידעת למה כמה פרטים הולכים לאיבוד בתהליך הציור. סביר להניח שתתקלו במגוון רחב של בעיות מבלי לדעת כיצד לפתור אותן.

הדבר השני שאתה צריך לדעת על ציור בעיפרון צבעוני הוא שאתה צריך להבין את הכלים שבהם אתה משתמש. עפרונות צבע שונים מאוד מעפרונות גרפיט או עופרת רגילים והם מתנהגים בצורה שונה מאוד. אם אתה מבין בעפרונות צבעוניים, בפעם הבאה שאתה נכנס לחנות של ציוד אמנות, תוכל לבחור במודע את העפרונות הצבעוניים המתאימים ליצירות האמנות שלך. תוכל גם לאסוף את נייר הציור הנכון (כן, גם נייר ציור עושה את ההבדל).

אלו הם שני האלמנטים הבסיסיים שעליכם לשים לב אליהם כשאתם לומדים ציור בעיפרון בצבע. לאחר שהתחמשת בפתרונות לבעיות שלמעלה, אתה מוכן להתחיל ליצור את ציור העיפרון הצבעוני היפה הראשון שלך.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.