טיפים לגבי דברים שכדאי להביא ביום המבחן של ACT: היו מוכנים כמו נער צופית

יש יותר ב-ACT מאשר ללמוד במשך חודשים כדי להשיג ציון גבוה. חשוב לא פחות לדעת אילו דברים להביא ביום מבחן ACT. עליכם לוודא שהכל יסתדר כמתוכנן ביום הגדול. מלבד להיתקע בשאלה קשה, אתה עלול לשבור את העיפרון שלך באמצע הבחינה, וזה הרסני באותה מידה. מפעל ACT מוצלח מקבל ציון גבוה, אבל אתה צריך בעיקר לעמוד בדרישות ביום הבחינה שלך.

אילו דברים עליך להביא איתך ביום מבחן ה-ACT שלך?

 1. הדפסה של כרטיס הכניסה שלך למבחן. כדי להיות מסוגל להשיג זאת, היכנס לאתר ACT כדי לגשת לחשבון שלך. זה אמור להיות אותו אתר שבו נרשמת לגשת למבחן. בצע את ההוראות, הדפס את כרטיס הכניסה שלך. ודא שאתה מביא את עותק הנייר של הכרטיס שלך למרכז הבדיקות שלך ביום הבחינה שלך. תמונות של הכרטיס שלך בטלפון הסלולרי או במכשירים אלקטרוניים אחרים אינם מותרים ולא יתקבלו.
 2. תעודה מזהה תקפה עם התמונה שלך. שמך המלא שמצוין בתעודת הזהות שלך צריך להתאים לשם הרשום שלך ל-ACT. המזהים התקפים הבאים עשויים להיות מקובלים:
 • תעודת בית ספר אחרונה

 • דַרכּוֹן

 • רשיון נהיגה

מה אם אין לך אף אחד מאלה? אתה יכול לבקש מנוטריון או פקיד בית ספר להשיג עותק שהורדו של טופס הזיהוי הרשמי של ACT. לחלופין, אם הצטרפת לחיפוש הכישרונות של ACT, תוכל להציג עותק מודפס של מכתב זיהוי חיפוש הכישרונות שלך.

שימו לב שהזיהויים הבאים אינם מותרים ביום המבחן של ACT:

 • כרטיס ביטוח לאומי

 • היתר של הלומד

 • כרטיסי אשראי

 • כרטיס עובד

 • תעודת לידה

אל תסתמך אפילו על הכרה אישית כי זה לא נחשב גם כן. אל תהיה שאנן אם מנהל הבדיקה במקרה מכיר אותך באופן אישי. אם אין לך תעודה מזהה מאושרת, לא תוכל להיכנס למרכז הבדיקות. זכור שעתק מודפס של כרטיס הכניסה שלך ותעודת זהות תקפה שלך הן שתי הדרישות החשובות ביותר שאתה צריך להביא איתך ביום מבחן ה-ACT שלך.

 1. לפחות שני עפרונות מס‘ 2 ומחק אמין. העפרונות יכולים להיות הפנוי שלך למקרה שהעפרונות שבהם אתה משתמש נשבר. אין צורך להביא עפרונות מכאניים, עטים, היילייטרים ונייר נוזלי, בין שאר אביזרי הכתיבה מכיוון שהם אינם מורשים להיכנס למרכז הבדיקה.
 2. מחשבון סטנדרטי למבחן ACT. מחשבונים מאושרים ל-ACT כוללים גרפים, מחשבונים עם 4 פונקציות ומחשבונים מדעיים. עם זאת, עליך להיות מודע למגבלות השימוש בגאדג’ט זה בעת ביצוע המבחן.
 3. שעון לא נשמע (ללא רעש). כלי זה שימושי במיוחד מכיוון שאתה צריך לתזמן את עצמך כאשר אתה לוקח כל חלק במבחן. אל תאבד את המעקב אחר מגבלת הזמן עבור כל תת סעיף ACT. עם זאת, הבאת שעון למרכז הבדיקות שלך היא אופציונלית. אתה יכול לדלג על תיוג זה איתך אם זה מסיח את דעתך או גורם לך להרגיש חרדה.

דברים חיוניים נוספים שכדאי לשמור בתיק ביום המבחן של ACT

 • מחדד שימושי וקטן

 • סוללות מחשבון נוספות

 • חטיפים ומשקאות מזינים כדי לחדש את האנרגיה שלך בהפסקות שלך

זה חכם לדעת אילו דברים חשובים להביא ביום המבחנים של ACT כדי שתוכל להתקבל למרכז הבדיקות שלך ולהיות מוכן לתקלות אפשריות שעשויות להיות השלכות לא טובות על הציון שלך.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.