זאק אפרון ללא חולצה למחצה מדבר עם רולינג סטון

זאק אפרון, אליל ה-matinee הוליוודי חדש (או איך שזה לא נקרא בימינו.) מתראיין למגזין Rolling Stone, לגמרי ללא חולצה. או בסדר, אולי לא עד כדי כך בלי חולצה. אבל בכל מקרה, הנה כמה מהרגעים הבולטים של הראיון האמור עם חתיך חם עולה מזן דיסני.

זאק אפרון על ונסה הדג’נס

כשנשאל על מה יש לו לומר על כוכבת שותפה של דיסני ונסה הדג’נס זאק אומר ש“הדבר המוזר שאף אחד לא ציפה לוונסה הוא שמתחת לבחורה כל כך מתוקה… נמצאת אישה מאוד סקסית“. באור אחר, אפשר היה להחשיב זאת כהערה מאוד מופרכת. מה עם האנלוגיות שאפשר בקלות לצייר: דיסני מככב ביום, מצלם תמונות עירום פרועות בלילה.

על טבעת הכסף שהוא עונד

הוא אומר שטבעת הכסף אינה, כפי שרבים מאיתנו מניחים, טבעת התחייבות. אבל בכל זאת, זה ניתן על ידי חברה נשית. באשר לשמה של הבחורה המסתורית הזו שנתנה לו את הטבעת, זאק מסרב לחשוף מידע מי היא. הוא אומר שזה יוביל ל“מגפה בחדרי צ’אט והיסטריה של מגזינים בגיל העשרה“. כאילו עוד לא ידענו שהבנות המסתורין הזה היא ונסה.

על המבקרים

זאק אומר שהוא „אפילו לא יכול ללכת ל-IMDB כי אני יודע שכל כך הרבה מזה יהיה שלילי. זה פשוט מדכא“. הוא אומר ש“אני יודע, למשל, בבית הספר של בן דוד שלי, יש מועדון בשם I Hate Zac Efron Club. וצחקתי בהיסטריה כששמעתי את זה. צחקתי כי אם יש אנשים מסורים מספיק כדי ליצור מועדון זה שונא אותי, אני חייב לעשות משהו נכון.“

ככל שההיגיון של האמירה הזו שגוי, הוא גם נשמע די מושך. להיות בהכחשה יכול לפעמים להיות בריא לסלבריטאים.

על להיות מפורסם

זאק מדבר על איך התקשורת נוטה לעשות הצגה מחיים אישיים של ידוענים במקום לדווח בפועל על הקריירה, ההישגים והכישורים של כוכבי הוליווד.

הוא אפילו ממשיך להגיב על מתיו מקונוהיי, חסר החולצה לנצח. זאק אפרון אומר שמקונוהיי לבדו עזר להרוויח כסף לתעשיית הצהובונים בשנתיים האחרונות. אפרון ממשיך ואומר שאם רק מתיו היה לובש חולצה ומתרחק מנקודות חמות של פפראצי כמו חופים, הפפראצי לא היה פורח כמו בימינו.

אבל אז כמובן, כל זה נאמר על ידי חתיך הוליוודי אחר מול מגזין, ללא חולצה למחצה. זאק אפרון, תתאמן. אתה רק עוד נתח בשר לצריכה של ההמונים.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.