השתמש במוצרי בריכה של Pentair כדי למנוע אסונות

אנשים בדרך כלל לא מבינים כמה חשוב לבחור את המכשירים והאביזרים הנכונים לבריכת השחייה עד שמתרחש אסון. אפילו האחוזה של זאק אפרון בלוס אנג’לס הוצפה כשבריכת השחייה שלו עלתה על גדותיה. אם אתה משתמש במוצרי בריכה של Pentair, לא סביר שתסבול מאסון כזה. לחברה מגוון רחב של חומרי ניקוי, מסננים, תנורי חימום ומשאבות חום, סולמות ומסילות, אביזרי תאורה, ציוד תחזוקה ובטיחות, מוצרים לבנים, משאבות, מערכות שחרור ואקום בטיחותיות (SVRS) ושסתומים.

אחד המרכיבים החשובים ביותר של ציוד הבריכה שלך הוא המשאבה. זה מבטיח שהמים זורמים כמו שצריך כדי שלא תשחו בסופו של דבר במים מעופשים.

אחד היתרונות בשימוש במשאבות של חברת פנטייר הוא שניתן להשתמש במשאבות שלהן לאורך זמן רב מכיוון שמשתמשים בחומרי גלם באיכות גבוהה לייצורן. יתרון מרכזי נוסף הוא שהמשאבות שלהם גם צורכות פחות חשמל. תופתעו לגלות שדגמי המהירות המשתנים פועלים על עד 30% פחות חשמל מאלה מתוצרת חברות אחרות. זכור לרכוש את המשאבה שלך לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע מכיוון שדגמים מסוימים מתאימים לסוגים מסוימים של בריכות.

בעת רכישת ציוד ניקוי גם אתה צריך לבחור ממוצרי בריכה של Pentair. שלושה סוגים של חומרי ניקוי מיוצרים על ידי חברה זו: חומרי ניקוי רובוטיים, צד יניקה וצד לחץ.

חומרי ניקוי בצד לחץ מחוברים למערכת המחזור. חומרי ניקוי אלה משתמשים בלחץ מים כדי לאסוף את הפסולת והלכלוך בשקית. אתה יכול לבחור בדגם עם תחנת כוח הידראולית מובנית.

חומרי ניקוי בצד היניקה אמורים להיות מחוברים לפתח יניקה של הבריכה. במקרים מסוימים, יציאת ואקום מוגדרת להפעלת השואב. משאבת המסנן יוצרת שאיבה והלכלוך נאסף על ידי השואב השואב. את האשפה מפנים דרך צינור צינור.

חומרי ניקוי רובוטיים מועדפים על ידי רבים מכיוון שהם דורשים חשמל במתח נמוך. יתרה מכך, העובדה שיש להם מסננים משלהם גם מבטיחה שמערכת הסינון הראשית לא תיפגע. מלבד הארכת חיי המסנן והמשאבה, הדבר גם מקטין את הצורך בניקוי מסננים תכופים. עם זאת, הדבר הטוב ביותר בחומרי הניקוי הללו הוא שאתה פשוט צריך לחבר אותו לחשמל, לשים אותו למים, וכל השאר נעשה על ידי המכונה.

אתה יכול לרכוש מוצרי בריכה של Pentair דרך חנויות מקוונות מכיוון שלפעמים הם מציעים הנחות טובות.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.