האם זאק אפרון ללא חולצה ייסע בדרך הנמוכה?

יש שחושבים שזאק אפרון ללא חולצה הולך להיראות בעוד ועוד סרטים שיבואו. האם זה יתממש? האם זאק ילך בדרך הנמוכה ויתבסס על המראה הטוב שלו כבסיס די רעוע לקריירה המתהווה שלו? בואו ניקח סקירה מהירה של תפקידיו האחרונים והנוכחים, נכון?

בשנה שבה זאק הפך לחלק מרשימת 100 האנשים היפים ביותר של מגזין פיפל, זאק כמעט סיים עם מחזמר תיכון והופיע בתוכניות שונות כמו Punk’d של MTV. הוא גם שיחק חלק בקליפ של ונסה האדג’ן לשיר שלה „Say OK“ וכמובן, הוא היה בן זוגה לאהבה של ונסה בסרטון. זו הייתה גם השנה בה הופיע הבכורה של Hairspray של ג’ון טרבולטה. זאק היה עניין האהבה של הגברת המובילה. הוא היה לינק לארקין, נמוך ומתבונן רקדן פופ. לפי הדיווחים זאק משייף את כל השיר שלו בזה. שערו נחתך ונצבע, והוא איבד כמה קילוגרמים עבור התפקיד, שהשתלם לו על ידי ביקורת חיובית.

הסרט הלהיט הגדול השני היה High School Musical שני שיצא ב-2007. נראה שמאותה נקודה ואילך, אפרון היה בראש מד הכוכבים של IMDPro. מספר אחת למעשה. בסרט התכבדו המעריצים בזאק אפרון ללא חולצה. אני מניח שיש סימנים לדברים נוספים. High School Musical 2 זכה להצלחה גדולה. היא שברה את השיא בהיותה תוכנית הכבלים הבסיסית הנצפית ביותר בארה“ב בכל הזמנים. היו לו שבע עשרה נקודה 2 מיליון צופים.

בערך בזמן הזה, תמונת השער המרושעת והידועה לשמצה של הרולינג סטון של זאק אפרון נכנסה לדפוס. כאן, אנו רואים זאק אפרון כמעט ללא חולצה, שנראה כמו כל אליל אחר צעצוע של ילד הוליוודי לצריכה המונית. אפרון הופיע בטקס פרסי בחירת העשרה 07 והעניק את הפרס לסרט אהוב.

וכמובן, הוא הופיע ב-High School Musical 3: Senior Year. הפעם, HSM משוחרר דרך בתי הקולנוע. התפקיד הבא של זאק יהיה שוב מישהו בן שבע עשרה. אולי הוא לא יוכל לצאת מהסטריאוטיפ הזה שהוא נכנס אליו. את הדרמה מפיק אדם שנקמן, זה איך ילד בן שבע עשרה גדל לבגרות, סיפור התבגרות.

עם זאת, הסרט החדש ביותר שלו עשוי לראות שינוי בנוף. זאק לוהק לדמות הראשית בסרט הקרוב בשם: אני ואורסון וולס. אורסון וולס, רבים היו יודעים, הוא הבמאי האגדי. הסיפור של הסרט הוא שדמותו של זאק תלוהק לסרטו של אורסון, ג’וליוס קיסר, והוא יימשך לעוזר ההפקה הזה שקרוב לוולס. הסרט יראה כיצד דמותם של וולס וזאק פוגעת בראש ביצירת הסרט. אולי זה הסימן הראשון לכך שזאק יעזוב את הכביש הנמוך של הוליווד.

הסימן הנוסף הוא בהייה שלו ברימייק החדש של Footloose שבו כיכב במקור קווין בייקון הצעיר. אני מניח שלהיות בתבנית גריז זה לא כל כך רע לקריירה. אולי לא נראה כל כך הרבה של זאק אפרון ללא חולצה שוב.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.