ביקורת סרטים – 17 שוב

במאמץ המתמשך שלי להבין את כוח המשיכה של זאק אפרון, שכרתי את הסרט „17 שוב“. הסרט מתרכז במייק אודונל (מת’יו פרי), אדם שקיבל החלטה בחיים כבן 17 מוכה אהבה ומנחש שנית את ההחלטה הזו עד היום. אנחנו פוגשים את מייק כשחייו מבולבלים. הקריירה שלו קיבלה תפנית שלילית, ילדיו המתבגרים לא רוצים שום קשר איתו ואשתו סקרלט (לסלי מאן) מתגרשת ממנו.

תקוע בתלם, מייק המאוכזב חוזר לבית הספר התיכון הישן שלו והולך לאיבוד בתמונות של ימי התהילה שלו. באמצעות שורה מוזרה של אירועים, מייק הופך לעצמו בן השבע-עשרה (זאק אפרון).

מכיוון שמייק מרגיש שניתנה לו ההזדמנות הזו להגשים את ייעודו בכדורסל, הוא מחליט להירשם מחדש לתיכון. בהעמידו פנים שהוא בנו של חברו הטוב נד גולד (תומס לנון), מייק אודונל הופך במהירות למארק גולד. הכל מתנהל לפי התוכנית עד שהוא מבין שהבן שלו הוא סובל מבריונות של קבוצת הכדורסל והבת שלו יוצא עם ג’ק אידיוט. המשימה שלו משתנה מאושר שלו לאושר של ילדיו.

כתוצאה מההתיידדות עם בנו, הוא מוצא את עצמו מבלה הרבה זמן עם אשתו לשעבר בקרוב ומבין שהוא עדיין אוהב אותה. יש הרבה סצנות ראויות לצמרמורת בין סקרלט מאמצע שנות ה-30 לבין מארק/מייק בן השבע-עשרה.

בסופו של דבר, הוא מוצא את עצמו באותו צומת בדיוק כמו כשהיה בן שבע עשרה. יש לו הזדמנות שנייה להשיג את חייו המושלמים.

מלבד כמה רגעים מצחיקים עם נד, הנחת היסוד הזו היא טריטוריה שחוקה היטב. הסרט הזה מתפקד היטב בהשוואה לעמיתיו הרבים, אבל נופל בהרבה מהכוכב הנפלא של טום הנקס „ביג“.

זה ברור עד כאב שהמטרה היחידה של הסרט הזה היא להיות רכב של זאק אפרון, אבל זה לא בהכרח דבר רע. למרות שלא מיועד לאנשים כמוני, אני יכול לראות את הפנייה למעריץ של זאק אפרון. הדמות שלו נעה בין ילד מגניב לאבא מטורף, וזה עובד.

בשורה התחתונה: „17 Again“ הוא לא „ביג“, אבל הוא מספיק נעים ופינוק מושלם לחובבי זאק אפרון.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.